Αρχική » Κατάστημα
Βλέπετε 1–24 από 663 αποτελέσματα
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
Χρώμα
Μέγεθος
Χωρητικότητα
- 1 Λίτρο 3
- 1.3LT 1
- 100 Λίτρα 1
- 1000ml 1
- 1000γρ. 1
- 100ml 2
- 10ml 1
- 12oz 1
- 14 Λίτρα 2
- 15/75ml 1
- 170ml 1
- 180ml 1
- 2 Λίτρα 3
- 2,2 Λίτρα 1
- 2,5 Λίτρα 2
- 20/40ml 2
- 200ml 1
- 210ml 1
- 212ml 1
- 230ml 1
- 24LT 1
- 24oz 2
- 25/50ml 4
- 250ml 1
- 2oz 1
- 3 Λίτρα 2
- 30/45ml 1
- 30/60ml 8
- 300ml 1
- 350ml 4
- 35ml 2
- 370ml 1
- 4,8 Λίτρα 1
- 400ml 1
- 450ml 2
- 5 Λίτρα 1
- 50 ml 1
- 50 Λίτρα 1
- 500ml 6
- 50ml 2
- 530ml 1
- 550ml 3
- 5gr 1
- 5oz 1
- 600ml 3
- 650ml 1
- 700ml 5
- 70ml 1
- 720ml 4
- 750ml 1
- 7gr 2
- 8 Λίτρα 1
- 800ml 7
Μήκος
Διάμετρος
Πάγος / 24h
- < 50kg (2)
- 50kg - 100kg (1)
Κατάστημα
Bar Mat Καουτσούκ Μαύρο 60x8x2εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,87 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-RMBL001
| Διαστάσεις | 60 × 8 × 2 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
Bar Mat Καουτσούκ Μαύρο Ορθογώνιο
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,77 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-BRMBL-002
| Διαστάσεις | 45 × 30 × 1,5 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
Bar Organizer Μαύρο 24x14x10cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
8,17 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-2317290
| Διαστάσεις | 24 × 14 × 10 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
Barspoon Hoffman Stainless Steel Κουτάλι Μπαρ 28 cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
8,97 €ΤΕΜ
SKU:
BT-34I41
| Διαστάσεις | 28 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 28εκ. |
Barspoon Inox Κουτάλι Μπαρ 38εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,83 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-3042457
| Διαστάσεις | 38 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 38εκ. |
Barspoon Masher Copper Κουτάλι Μπαρ 30 cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
7,76 €TEM
SKU:
BT-8IY7U
| Διαστάσεις | 30 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 30εκ. |
Barspoon Masher Stainless Steel Κουτάλι Μπαρ 30 cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
7,43 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-MLC0030
| Διαστάσεις | 30 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 30εκ. |
Barspoon Mixage Κουτάλι Μπαρ 30cm
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
In stock
3,73 €ΤΕΜ
SKU:
BT-14L8H
| Διαστάσεις | 30 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 30εκ. |
Barspoon Pineapple Κουτάλι Μπαρ 33 cm Stainless
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-567ZQ
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Μήκος | 33εκ. |
Barspoon pineapple Κουτάλι Μπαρ 33cm Copper
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-827C3
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Μήκος | 33εκ. |
Barspoon Skull Κουτάλι Μπαρ 33 cm Copper
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-91MKV
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Μήκος | 33εκ. |
Barspoon Skull Κουτάλι Μπαρ 33 cm Stainless
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
26,67 €ΤΕΜ
SKU:
BT-25V6K
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Μήκος | 33εκ. |
Barspoon Swizzle Stick Κουτάλι Μπαρ 33cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-LA1WV
| Διαστάσεις | 33 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 33εκ. |
BarSpoon Teadrop Stainless Steel Κουτάλι Μπαρ Spiral 30cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-1D53Z
| Brand | AboutBar. |
|---|---|
| Μήκος | 30εκ. |
Barspoon Teardrop Κουτάλι Μπαρ 30 cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
8,97 €ΤΕΜ
SKU:
AB-5105022
| Διαστάσεις | 30 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 30εκ. |
Barspoon Trident Black Plated Κουτάλι Μπαρ 30 cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
14,51 €ΤΕΜ
SKU:
BT-SDND8
| Διαστάσεις | 30 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 30εκ. |
Barspoon Trident Copper Κουτάλι Μπαρ 40 cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
11,52 €ΤΕΜ
SKU:
BT-5MX6R
| Διαστάσεις | 40 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 40εκ. |
Barspoon Trident Copper Κουτάλι Μπαρ 50 cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-2GXRB
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Μήκος | 50εκ. |
Barspoon Trident Gold Κουτάλι Μπαρ 30 cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-E55DM
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Μήκος | 30εκ. |
Barspoon Trident Stainless Steel Κουτάλι Μπαρ 40 cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
7,43 €ΤΕΜ
SKU:
BT-32D77
| Διαστάσεις | 40 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 40εκ. |
Barspoon Trident Stainless Steel Κουτάλι Μπαρ 50 cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
10,16 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-0073WP5
| Διαστάσεις | 50 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 50εκ. |
Barspoon Ιnox Κουτάλι Μπαρ Με Muddler 26,6εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-KU1I6
| Διαστάσεις | 26,6 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 26,6εκ. |
BarTool Επαγγελματικό Blender 2200W BT500 2lt
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
169,01 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-00ΒΤ500
| Διαστάσεις | 22 × 23 × 50 cm |
|---|---|
| Brand | BarTool |
| Χωρητικότητα | 2 Λίτρα |
| Ισχύς | 2200W |
Belogia Pow 800ml Pour Over Με Ξύλινο Χερούλι
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
37,26 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-0000226-1-1
| Brand | Belogia |
|---|



