Αρχική » Εξοπλισμός Μπαρ » Αναλώσιμα Μπαρ » Εργαλεία & Αξεσουάρ Πάγου » Λαβίδες Πάγου
Προβάλλονται όλα - 7 αποτελέσματαSorted by popularity
Τιμή
Λαβίδες Πάγου
Λαβίδα Πάγου 18 cm Stainless
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,84 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-P1W31-036
| Διαστάσεις | 18 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 18εκ. |
Λαβίδα Πάγου INOX 12,5εκ.
Εξοπλισμός Μπαρ, Αναλώσιμα Μπαρ, Εργαλεία & Αξεσουάρ Πάγου, Εργαλεία Μπαρ, Εργαλεία Για Γαρνιτούρες - Διακόσμηση, Λαβίδες - Τσιμπίδες, Λαβίδες Πάγου, Σερβίρισμα - Μπουφές, Λαβίδες Σερβιρίσματος, Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
1,29 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-2315103
| Brand | AboutBar. |
|---|
Λαβίδα 22εκ. Πλαστική Tong Polycarbonate
Αναλώσιμα Μπαρ, Εργαλεία & Αξεσουάρ Πάγου, Εργαλεία Μπαρ, Εργαλεία Για Γαρνιτούρες - Διακόσμηση, Λαβίδες - Τσιμπίδες, Λαβίδες Πάγου, Σερβίρισμα - Μπουφές, Λαβίδες Σερβιρίσματος, Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,91 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-J3RYB-025
| Διαστάσεις | 22 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 22εκ. |
Λαβίδα Πάγου 18 cm Stainless Steel
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,88 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-932HI-026
| Διαστάσεις | 18 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 18εκ. |
Λαβίδα Πάγου 16 cm Stainless Steel
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
9,09 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-2YLRR-027
| Διαστάσεις | 16 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 16εκ. |
Λαβίδα Πάγου 18 cm Copper
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
SUP-QS2NZ-053
| Διαστάσεις | 18 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 18εκ. |
Λαβίδα Πάγου Με Κλιπ 18 cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
SUP-22TA3-060
| Διαστάσεις | 18 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 18εκ. |

