Αρχική » Εξοπλισμός Μπαρ » Εργαλεία Μπαρ » Γουδοχέρια -Muddlers
Προβάλλονται όλα - 13 αποτελέσματα
Τιμή
Γουδοχέρια -Muddlers
Muddler Cocktail ABS Γουδοχέρι Μπαρ 24cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,15 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-0038717
| Διαστάσεις | 24 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 24εκ. |
Muddler Cocktail Γκρι Γουδοχέρι Μπαρ 21,5εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
4,03 €ΤΕΜ
SKU:
BT-4507G-1
| Διαστάσεις | 21,5 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 21,5εκ. |
Muddler Cocktail Λευκό Γουδοχέρι Μπαρ 21,5εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
4,03 €ΤΕΜ
SKU:
BT-4507G-2
| Διαστάσεις | 21,5 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 21,5εκ. |
Muddler Copper Γουδοχέρι Μπαρ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-Y8417
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Μήκος | 21εκ. |
Muddler Pestle Dual Stainless Steel Γουδοχέρι Μπαρ Κόκκινο 23cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-10630-1
| Διαστάσεις | 23 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 23εκ. |
Muddler Pestle Dual Stainless Steel Γουδοχέρι Μπαρ Πράσινο 23cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-10630-2
| Διαστάσεις | 23 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 23εκ. |
Muddler Plastic Γουδοχέρι Μπαρ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,80 €ΤΕΜ
SKU:
BT-R5FLL
| Διαστάσεις | 22 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 22εκ. |
Muddler Professional Γουδοχέρι Μπαρ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
13,23 €ΤΕΜ
SKU:
BT-S4E51
| Διαστάσεις | 25 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 25εκ. |
Muddler Stainless Γουδοχέρι Μπαρ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
13,23 €ΤΕΜ
SKU:
BT-NFC5E
| Διαστάσεις | 21 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 21εκ. |
Muddler Wood Γουδοχέρι Μπαρ Ξύλινο
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
12,81 €ΤΕΜ
SKU:
BT-6ELND
| Διαστάσεις | 23 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 23εκ. |
Muddler Γουδοχέρι PP Με Κεφαλή Με Ραβδώσεις
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-4S3AM
| Διαστάσεις | 20,7 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Muddler Γουδοχέρι Μπαρ Με PP Κεφαλή
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-OICH5
| Brand | AboutBar. |
|---|---|
| Μήκος | 20,5εκ. |
Muddler Μεταλλικό Γουδοχέρι Bar Muddler
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-5737P
| Brand | AboutBar. |
|---|---|
| Μήκος | 18,5εκ. |


