Αρχική » Εξοπλισμός Καφέ » Εργαλεία Barista » Tampers / Πατητήρια Καφέ
Προβάλλονται όλα - 12 αποτελέσματα
Τιμή
Brand
Tampers / Πατητήρια Καφέ
Πατητήρι Εργαλείο Ισοκατανομής Καφέ Ø58mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
36,58 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-00ΒΤ183
| Brand | BarTool |
|---|---|
| Διάμετρος | 58mm |
Πατητήρι Καφέ Coffee Tamper 58mm Aluminium
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
12,26 €ΤΕΜ
SKU:
CT-9Q793
| Brand | Ilsa |
|---|---|
| Διάμετρος | 58mm |
Πατητήρι Καφέ Coffee Tamper Δυναμομετρικό Ø58mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
23,98 €ΤΕΜ
SKU:
5201287802164
| Brand | Belogia |
|---|---|
| Διάμετρος | 58mm |
Πατητήρι Καφέ Coffee Tamper Ξύλινη Λαβή Ø58mm Belogia
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
23,27 €ΤΕΜ
SKU:
5201398402024
| Brand | Belogia |
|---|---|
| Διάμετρος | 58mm |
Πατητήρι Καφέ Coffee Δυναμομετρικό Tamper Ø58mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
46,85 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-PGPXP-001
| Brand | Belogia |
|---|---|
| Διάμετρος | 58mm |
Πατητήρι Καφέ Double Tamper Inox 53/58 mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
28,94 €ΤΕΜ
SKU:
CT-PNNLG
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Διάμετρος | 53mm, 58mm |
| Βάρος | ≈300gr |
Πατητήρι Καφέ Espresso Ρυθμιζόμενο Ύψος
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
40,13 €ΤΕΜ
SKU:
CT-3MJ37
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Διάμετρος | 58mm |
| Βάρος | ≈500gr |
Πατητήρι Καφέ Tamper 58mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
28,68 €ΤΕΜ
SKU:
CT-PL921
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Διάμετρος | 58mm |
| Βάρος | ≈380gr |
Πατητήρι Καφέ Tamper 58mm AboutBar.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
CT-Z61TG
| Brand | AboutBar. |
|---|---|
| Διάμετρος | 58mm |
| Βάρος | ≈130gr |
Πατητήρι Καφέ Ηλεκτρονικό Aυτόματο Tamper Ø58mm
Εργαλεία Barista, Tampers / Πατητήρια Καφέ, Ηλεκτρικές Συσκευές, Αυτόματα Πατητήρια Καφέ, Εξοπλισμός Καφέ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
1.074,00 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-3OB1L-001
| Brand | Compac Cube Tamp |
|---|---|
| Διάμετρος | 58mm |
Πατητήρι Καφέ Ξύλινη Λαβή 58 mm Coffee Tamper
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
37,48 €ΤΕΜ
SKU:
CT-RD9GI
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Διάμετρος | 58mm |
| Βάρος | ≈350gr |
Εργαλείο Ισοκατανομής Καφέ Ø58mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Out of stock
SKU:
SUP-PRX6J-001
| Brand | Belogia |
|---|---|
| Διάμετρος | 58mm |


