Αρχική » Κατάστημα
Βλέπετε 601–624 από 664 αποτελέσματα
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
Χρώμα
Μέγεθος
Χωρητικότητα
- 1 Λίτρο 3
- 1.3LT 1
- 100 Λίτρα 1
- 1000ml 1
- 1000γρ. 1
- 100ml 2
- 10ml 1
- 12oz 1
- 14 Λίτρα 2
- 15/75ml 1
- 170ml 1
- 180ml 1
- 2 Λίτρα 3
- 2,2 Λίτρα 1
- 2,5 Λίτρα 2
- 20/40ml 2
- 200ml 1
- 210ml 1
- 212ml 1
- 230ml 1
- 24LT 1
- 24oz 2
- 25/50ml 4
- 250ml 1
- 2oz 1
- 3 Λίτρα 2
- 30/45ml 1
- 30/60ml 8
- 300ml 1
- 350ml 4
- 35ml 2
- 370ml 1
- 4,8 Λίτρα 1
- 400ml 1
- 450ml 2
- 5 Λίτρα 1
- 50 ml 1
- 50 Λίτρα 1
- 500ml 6
- 50ml 2
- 530ml 1
- 550ml 3
- 5gr 1
- 5oz 1
- 600ml 3
- 650ml 1
- 700ml 5
- 70ml 1
- 720ml 4
- 750ml 1
- 7gr 2
- 8 Λίτρα 1
- 800ml 7
Μήκος
Διάμετρος
Πάγος / 24h
- < 50kg (2)
- 50kg - 100kg (1)
Κατάστημα
Χαρτοπετσετοθήκη ΙΝΟΧ 15x15x18hcm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
16,68 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-2315105
| Brand | AboutBar. |
|---|
Χούφτα Ζαχαροπλαστικής 11,5×7,5cm
Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική, Εργαλεία & Αξεσουάρ Κουζίνας, Πίτσα - Ζύμη, Σπάτουλες - Κόπτες Ζύμης - Χούφτες Ζαχαροπλαστικής
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
1,12 €
SKU:
SUP-K5V66-001
| Brand | AboutBar. |
|---|
Χούφτα Ζαχαροπλαστικής 15,5×10,5cm
Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική, Εργαλεία & Αξεσουάρ Κουζίνας, Πίτσα - Ζύμη, Σπάτουλες - Κόπτες Ζύμης - Χούφτες Ζαχαροπλαστικής
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
1,12 €
SKU:
SUP-5WG21-001
| Brand | AboutBar. |
|---|
Χούφτα Ζαχαροπλαστικής Σετ 3 ΤΕΜ
Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική, Εργαλεία & Αξεσουάρ Κουζίνας, Πίτσα - Ζύμη, Σπάτουλες - Κόπτες Ζύμης - Χούφτες Ζαχαροπλαστικής
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
SUP-QCXR6-001
| Brand | AboutBar. |
|---|
Χύτρα Βαθιά Inox Με Καπάκι 8lt Ø26×15εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
50,51 €ΤΕΜ
SKU:
POT-7QE73-006
| Διαστάσεις | 26 × 15 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
| Χωρητικότητα | 8 Λίτρα |
| Διάμετρος | 26εκ |
Χύτρα Βαθιά Profiline Ø16εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
POT-77N42-007
| Διαστάσεις | 26 × 11 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Χωρητικότητα | 2 Λίτρα |
| Διάμετρος | 16εκ. |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
Χύτρα Ρηχή Inox Με Καπάκι 14lt Ø36×14
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
89,08 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-2420023
| Διαστάσεις | 36 × 14 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
| Χωρητικότητα | 14 Λίτρα |
| Διάμετρος | 36εκ. |
Χύτρα Ρηχή Inox Με Καπάκι 4,8lt Ø24×10εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
38,44 €ΤΕΜ
SKU:
POT-GABTO-005
| Διαστάσεις | 24 × 10 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
| Χωρητικότητα | 4,8 Λίτρα |
| Διάμετρος | 24εκ. |
Χωνί Inox 120mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-4364C
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Διάμετρος | 12εκ. |
Χωνί Καφέ Αλουμινίου Ø57mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
19,39 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-WI813-001
| Brand | Belogia |
|---|---|
| Διάμετρος | 57mm |
Χωνί Κλείστρου Καφέ Μαγνητικό Ø58mm Belogia
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
16,63 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-UJBXY-001
| Brand | Belogia |
|---|---|
| Διάμετρος | 58mm |
Χωνί Κλείστρου Καφέ Μαγνητικό Ασημί Ø53mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
11,22 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-ZYP4W-001
| Brand | Belogia |
|---|---|
| Διάμετρος | 53mm |
Χωνί Κλείστρου Καφέ Μαγνητικό Ασημί Ø58mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
11,22 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-69X69-001
| Brand | Belogia |
|---|---|
| Διάμετρος | 58mm |
Χωνί Πλαστικό 10εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-195LL
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Διάμετρος | 10εκ. |
Χωνί Πλαστικό 12,7εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-1RU1Q
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Διάμετρος | 12,7εκ. |
Χωνί Πλαστικό 15εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-25O79
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Διάμετρος | 15εκ. |
Ψαλίδι Κουζίνας Πολλαπλών Χρήσεων 21cm Ανοξείδωτο
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
4,18 €ΤΕΜ
SKU:
KCS-GZ111
| Διαστάσεις | 21 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 21εκ. |
Ψαροκαθαριστήρας Με Πλαστική Λαβή
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-Y36IP
| Brand | AboutBar. |
|---|
Ψηφιακή Ζυγαριά Καφέ Joe Frex
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
13,78 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-6000001
| Brand | Joe Frex |
|---|
Ψηφιακή Ζυγαριά με Χρονόμετρο και Κάλυμμα Belogia Μαύρη
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
20,79 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-6000060
| Brand | Belogia |
|---|
Ψωμιέρα Καφέ Χρώμα Ø23x7hcm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
2,48 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-KT37Q-001
| Brand | AboutBar. |
|---|
Ψωμιέρα Ξύλινη Σκαφάκι
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
9,09 €ΤΕΜ
SKU:
AB-1201003
| Διαστάσεις | 29 × 18 × 6,5 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
Bitters Bottle Threaded 50ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Out of stock
7,37 €ΤΕΜ
SKU:
BT-9VU5W
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 50 ml |



