Αρχική » Κατάστημα
Βλέπετε 73–96 από 664 αποτελέσματα
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
Χρώμα
Μέγεθος
Χωρητικότητα
- 1 Λίτρο 3
- 1.3LT 1
- 100 Λίτρα 1
- 1000ml 1
- 1000γρ. 1
- 100ml 2
- 10ml 1
- 12oz 1
- 14 Λίτρα 2
- 15/75ml 1
- 170ml 1
- 180ml 1
- 2 Λίτρα 3
- 2,2 Λίτρα 1
- 2,5 Λίτρα 2
- 20/40ml 2
- 200ml 1
- 210ml 1
- 212ml 1
- 230ml 1
- 24LT 1
- 24oz 2
- 25/50ml 4
- 250ml 1
- 2oz 1
- 3 Λίτρα 2
- 30/45ml 1
- 30/60ml 8
- 300ml 1
- 350ml 4
- 35ml 2
- 370ml 1
- 4,8 Λίτρα 1
- 400ml 1
- 450ml 2
- 5 Λίτρα 1
- 50 ml 1
- 50 Λίτρα 1
- 500ml 6
- 50ml 2
- 530ml 1
- 550ml 3
- 5gr 1
- 5oz 1
- 600ml 3
- 650ml 1
- 700ml 5
- 70ml 1
- 720ml 4
- 750ml 1
- 7gr 2
- 8 Λίτρα 1
- 800ml 7
Μήκος
Διάμετρος
Πάγος / 24h
- < 50kg (2)
- 50kg - 100kg (1)
Κατάστημα
Muddler Μεταλλικό Γουδοχέρι Bar Muddler
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-5737P
| Brand | AboutBar. |
|---|---|
| Μήκος | 18,5εκ. |
Parisienne Shaker Black
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
39,22 €ΤΕΜ
SKU:
BT-JWV1E
| Brand | BAR Professional |
|---|
Parisienne Shaker Copper
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
39,22 €ΤΕΜ
SKU:
BT-YTT74
| Brand | BAR Professional |
|---|
Parisienne Shaker Gold
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
39,22 €ΤΕΜ
SKU:
BT-G8RVR
| Brand | BAR Professional |
|---|
Parisienne Shaker Stainless Steel 650ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
27,14 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-PSRVP02
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 650ml |
Pitcher Rinser Bonston TR101 – Χωνευτή Συσκευή Ξεπλύματος Γαλατιέρας
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
108,02 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-00TR101
| Διαστάσεις | 15,24 × 13,97 × 6,35 cm |
|---|---|
| Brand | The Rinser |
Pitcher Rinser TR105 – Χωνευτή Συσκευή Ξεπλύματος Γαλατιέρας Με Drainer 30x20cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
154,90 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-00TR105
| Διαστάσεις | 30 × 20 cm |
|---|---|
| Brand | The Rinser |
Pitcher Rinser TR106 – Χωνευτή Συσκευή Ξεπλύματος Γαλατιέρας Με Drainer 70×18cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
209,31 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-00TR106
| Διαστάσεις | 70 × 18 cm |
|---|---|
| Brand | The Rinser |
Pitcher Rinser Επιτραπέζιο Bonston TR103 – Συσκευή Ξεπλύματος Γαλατιέρας
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
148,61 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-00TR103
| Διαστάσεις | 15,3 × 14 × 14,5 cm |
|---|---|
| Brand | The Rinser |
Spray Bottle 100 ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-14RLL
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 100ml |
Tamper Holder Ξύλινη Βάση Πατητηριού
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
18,35 €ΤΕΜ
SKU:
CT-6LRKZ
| Brand | BAR Professional |
|---|
Tamper Holder Ξύλινη Βάση Πατητηριού Belogia
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,14 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-SZA3P-001
| Brand | Belogia |
|---|
Tamper Mat Θέση Πατητηριού
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
15,67 €ΤΕΜ
SKU:
CT-W1RBL
| Διαστάσεις | 21 × 15 × 3 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
Tamper Mat Θέση Πατητηριού Διπλή
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
10,29 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-42D5K-001
| Brand | Belogia |
|---|
Tamper Stand Βάση Πατητηριού
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
CT-H7KXN
| Διαστάσεις | 14 × 9 × 6 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
Tamper Stand Βάση Πατητηριού 9,3X14,2X6εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
CT-7R253
| Διαστάσεις | 14,2 × 9,3 × 6 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Tamper Station
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
CT-W9WG1
| Brand | Hendi |
|---|
Vacuum Εξωτερικής Αναρρόφησης 310mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
623,65 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0020001
| Brand | Lerica |
|---|
Vacuum Εξωτερικής Αναρρόφησης 420mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
1.048,73 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0030001-2
| Brand | Lerica |
|---|
Vacuum Εσωτερικής Αναρρόφησης 250mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
2.425,91 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0040001
| Brand | Lerica |
|---|
Vacuum Θάλαμος Kitchen Line 630W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
1.521,48 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3040945
| Διαστάσεις | 42,9 × 35,9 × 34,5 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Vacuum Μηχανή Kitchen Line 580W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
468,72 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3040946
| Διαστάσεις | 49 × 26 × 14,5 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Zester Τρίφτης Εσπεριδοειδών
Εργαλεία Για Γαρνιτούρες - Διακόσμηση, Αποφλοιωτές - Peelers, Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική, Εργαλεία & Αξεσουάρ Κουζίνας, Εργαλεία Μπαρ, Εξοπλισμός Μπαρ, Καθαριστήρες & Πρέσες Κουζίνας
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
14,94 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-007OQJG
| Brand | BAR Professional |
|---|



