Τα πιο HOT προϊόντα για το bar, την κουζίνα και το service
Δεν ισχύει ελάχιστο όριο αγορών.
ΚΟΥΠΟΝΙ: WEL10
0
days
00
hr
00
min
00
sc
Ολοκλήρωσε τώρα τις αγορές σου με έκπτωση 10% σε όλα τα προϊόντα!
BarTool Επαγγελματικό Blender 2200W BT500 2lt
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
169,01 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-00ΒΤ500
| Διαστάσεις | 22 × 23 × 50 cm |
|---|---|
| Brand | BarTool |
| Χωρητικότητα | 2 Λίτρα |
| Ισχύς | 2200W |
Blender Hamilton Beach Tempest HBH650R
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
1.202,86 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-2T3E8-001
Βάση Τοίχου Κουζίνας Για Επαγγελματικό Χαρτί
Οργάνωση Μπαρ, Βάσεις & Θήκες Χαρτιού, Χαρτοπετσετοθήκες, Οργάνωση Κουζίνας, Βάσεις Βιομηχανικού Χαρτιού, Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική, Εξοπλισμός Μπαρ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
48,61 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-52DH6-001
| Brand | AboutBar. |
|---|
Δοχείο Knock Bin Δοχείο Χτυπήματος Κλείστρου
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
SUP-8YX81-001
| Brand | Belogia |
|---|
Ηλεκτρική Γρανιτομηχανη 2Χ12L 920W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
2.412,92 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-OG6V7-001
| Διαστάσεις | 47 × 52 × 81 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Χωρητικότητα | 24LT |
Ηλεκτρική Φραπιέρα 400W Berry Red
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
169,88 €TEM
SKU:
AB-3042135
| Brand | Hendi |
|---|
Ηλεκτρικό Μπλέντερ Ψηφιακό Αθόρυβο Με Κάλυμμα
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
473,08 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3041140
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 2,5 Λίτρα |
| Ισχύς | 1680W |
Ηλεκτρικός Στίφτης Εσπεριδοειδών Με Καπάκι 230W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
448,41 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3041142
| Διαστάσεις | 28 × 20 × 47 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Μαχαίρι Santoku Tramontina
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Out of stock
47,05 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-Y2KD6-001
| Διαστάσεις | 30 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 30εκ. |
Μαχαίρι Steak POLYWOOD Tramontina 5″
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
2,62 €ΤΕΜ
SKU:
7891112086784
| Brand | Tramontina |
|---|
Πατητήρι Καφέ Ηλεκτρικό Ø54,3-58,3mm Cinoart PT2 Tamper
Εργαλεία Barista, Tampers / Πατητήρια Καφέ, Ηλεκτρικές Συσκευές, Αυτόματα Πατητήρια Καφέ, Εξοπλισμός Καφέ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
SUP-2849V-001
| Brand | Cinoart |
|---|
Ραβδομπλέντερ Concept Line 250W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
125,24 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-F4N35-001
| Brand | Hendi |
|---|
Ραβδομπλέντερ Hamilton Beach HMI012
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
588,16 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-HTF9X-001
Συσκευή Για Αφρόγαλα Επαγωγική MSI400
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
131,19 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0010001
| Brand | Bartscher |
|---|
Συσκευή Καθαρισμού Κλείστρου Cinoart PC3
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
294,08 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-WXP4C-001
| Διαστάσεις | 135 × 135 × 230 cm |
|---|---|
| Brand | Cinoart |
Σύστημα Ξεπλύματος Γαλατιέρας
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
78,96 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-R4ZW9-001
| Διαστάσεις | 160 × 170 × 110 cm |
|---|---|
| Brand | Belogia |