Αρχική » Blenders
Προβάλλονται όλα - 9 αποτελέσματα
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
Χρώμα
Blenders
BarTool Επαγγελματικό Blender 2200W BT500 2lt
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
169,01 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-00ΒΤ500
| Διαστάσεις | 22 × 23 × 50 cm |
|---|---|
| Brand | BarTool |
| Χωρητικότητα | 2 Λίτρα |
| Ισχύς | 2200W |
Blender Hamilton Beach Rio HBB255 Series
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
452,82 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-6957J-001
Blender Hamilton Beach Summit Edge HBH855
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
2.081,80 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-8YI32-001
Blender Hamilton Beach Tempest HBH650R
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
1.202,86 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-2T3E8-001
Blender ΑΚ/12 AUT Johny
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
472,15 €ΤΕΜ
Γκρι
Σκούρο Γκρι
Σκούρο Κόκκινο
Κίτρινο
Σκούρο Μπλε
Σκούρο Πράσινο
Χρυσό
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
AB-1200011
| Βάρος | 5,825 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 24,5 × 45 cm |
| Brand | Johny |
| Χρώμα | Γκρι, Κίτρινο, Σκούρο Γκρι, Σκούρο Κόκκινο, Σκούρο Μπλε, Σκούρο Πράσινο, Χρυσό |
Blender ΑΚ/12 ECO Johny
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
365,20 €ΤΕΜ
Γκρι
Εκρού
Μαύρο
Κίτρινο
Κόκκινο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
AB-1200003
| Βάρος | 5,280 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 24,5 × 45 cm |
| Brand | Johny |
| Χρώμα | Γκρι, Εκρού, Κίτρινο, Κόκκινο, Μαύρο |
Επαγγελματικό Blender Belogia BL-6MC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
276,94 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0000276
| Διαστάσεις | 22 × 23 × 44 cm |
|---|---|
| Brand | Belogia |
Ηλεκτρικό Μπλέντερ Επαγγελματικό 1500W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
260,25 €TEM
SKU:
AB-3040370
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 2,5 Λίτρα |
| Ισχύς | 1500W |
Ηλεκτρικό Μπλέντερ Ψηφιακό Αθόρυβο Με Κάλυμμα
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
473,08 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3041140
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 2,5 Λίτρα |
| Ισχύς | 1680W |
