Αρχική » Maxairi
Προβάλλονται όλα - 10 αποτελέσματα
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
Maxairi
Μαχαίρι Chef Tramontina
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
51,48 €ΤΕΜ
SKU:
7891112005761
| Διαστάσεις | 33 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 33εκ. |
Μαχαίρι Steak Με Δόντι
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
1,71 €ΤΕΜ
SKU:
7891112224681
| Διαστάσεις | 11 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 11cm |
Μαχαίρι Steak/Κουζίνας 5” Plenus Microserrated
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
1,75 €ΤΕΜ
SKU:
7891112253636
| Διαστάσεις | 11 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 11cm |
Μαχαίρι Γενικής Χρήσης 10εκ. Μαύρο
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,25 €ΤΕΜ
SKU:
KCS-8SIY2
| Διαστάσεις | 10 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 10εκ. |
Μαχαίρι Ντομάτας Tramontina
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
1,85 €ΤΕΜ
SKU:
7891112225343
| Διαστάσεις | 23 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 23εκ. |
Μαχαίρι Ξεκοκκαλίσματος Tramontina
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
35,60 €ΤΕΜ
SKU:
7891112005709
| Διαστάσεις | 28 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 28εκ. |
Μαχαίρι Ξεφλουδίσματος Οδοντωτό
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
2,23 €ΤΕΜ
SKU:
KCS-BM416
| Διαστάσεις | 7,5 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 7,5εκ. |
Μαχαίρι Ξεφλουδίσματος Παπαγαλάκι
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
1,71 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-W4281-001
| Διαστάσεις | 8 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 8cm |
Μαχαίρι Ψωμιού Tramontina
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,42 €ΤΕΜ
SKU:
7891112225107
| Διαστάσεις | 32 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 32cm |
Μαχαίρι Santoku Tramontina
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Out of stock
47,05 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-Y2KD6-001
| Διαστάσεις | 30 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 30εκ. |
