Αρχική » Κατάστημα
Βλέπετε 1–24 από 54 αποτελέσματα
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
IlsaIlsa 54
Χρώμα
Κατάστημα
Barspoon Mixage Κουτάλι Μπαρ 30cm
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
In stock
3,73 €ΤΕΜ
SKU:
BT-14L8H
| Διαστάσεις | 30 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 30εκ. |
Boston Shaker Glass 45cl Polycarbonate Ποτήρι Σέικερ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
10,25 €ΤΕΜ
SKU:
BT-TGUZJ
| Brand | Ilsa |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 450ml |
Boston Shaker Stainless Steel 500ml Σέικερ Με Γυαλί
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
In stock
16,77 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-003B7DS
| Brand | Ilsa |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 500ml |
Mini Κανατάκι Γάλακτος 10ml (4 ΤΕΜ./ΣΕΤ)
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
CT-BS3I1
| Brand | Ilsa |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 10ml |
Muddler Cocktail ABS Γουδοχέρι Μπαρ 24cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,15 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-0038717
| Διαστάσεις | 24 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 24εκ. |
Muddler Cocktail Γκρι Γουδοχέρι Μπαρ 21,5εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
4,03 €ΤΕΜ
SKU:
BT-4507G-1
| Διαστάσεις | 21,5 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 21,5εκ. |
Muddler Cocktail Λευκό Γουδοχέρι Μπαρ 21,5εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
4,03 €ΤΕΜ
SKU:
BT-4507G-2
| Διαστάσεις | 21,5 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 21,5εκ. |
Muddler Pestle Dual Stainless Steel Γουδοχέρι Μπαρ Κόκκινο 23cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-10630-1
| Διαστάσεις | 23 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 23εκ. |
Muddler Pestle Dual Stainless Steel Γουδοχέρι Μπαρ Πράσινο 23cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-10630-2
| Διαστάσεις | 23 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 23εκ. |
Tamper Mat Θέση Πατητηριού
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
15,67 €ΤΕΜ
SKU:
CT-W1RBL
| Διαστάσεις | 21 × 15 × 3 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
Tamper Stand Βάση Πατητηριού
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
CT-H7KXN
| Διαστάσεις | 14 × 9 × 6 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
Ανοιχτήρι Για Κονσέρβες Επαγγελματικό Stainless Steel Blade
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
11,94 €ΤΕΜ
SKU:
KCS-MAI51
| Διαστάσεις | 8,5 × 10 × 10 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
Ανοιχτήρι Σερβιτόρου Γκρι
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,12 €ΤΕΜ
SKU:
WT-WHOP3
| Διαστάσεις | 12 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Χρώμα | Γκρι |
| Μήκος | 12εκ. |
Ανοιχτήρι Σερβιτόρου Λευκό
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,12 €ΤΕΜ
SKU:
8000409353082
| Διαστάσεις | 12 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μήκος | 12εκ. |
Ανοιχτήρι Σερβιτόρου Μαύρο
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,12 €ΤΕΜ
SKU:
WT-BLOP2
| Διαστάσεις | 12 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μήκος | 12εκ. |
Βάση Για 20 Κάψουλες Καφέ Nespresso
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
In stock
10,54 €ΤΕΜ
SKU:
CE-ZSO7C
| Διαστάσεις | 19,5 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
Βάση Για 4 Κουτιά Nespresso (40 Κάψουλες Καφέ)
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
10,54 €
SKU:
CE-KKDY6
| Διαστάσεις | 17,5 × 7,5 × 17 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
Βουρτσάκι Καθαρισμού Μηχανής Espresso 15cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,66 €ΤΕΜ
SKU:
CE-XYIJF
| Διαστάσεις | 15 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
Γαλατιέρα 300ml Cappuccino Jug Easy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
10,71 €ΤΕΜ
SKU:
8000409342581
| Brand | Ilsa |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 300ml |
Γαλατιέρα 600ml Cappuccino Jug Easy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
12,70 €ΤΕΜ
SKU:
AB-9342598
| Brand | Ilsa |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 600ml |
Δίσκος Σερβιρίσματος Ορθογώνιος Αντιολισθητικός
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,59 €ΤΕΜ
SKU:
KCS-38L5N
| Διαστάσεις | 40 × 30,5 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μήκος | 40εκ. |
Δίσκος Σερβιρίσματος Στρογγυλός 35,5cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,05 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-5AZF7-001
| Brand | Ilsa |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διάμετρος | 35,5εκ. |
Δοχείο Knock Box Κυκλικό Stainless Steel / Silicone Ø17
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
39,17 €ΤΕΜ
SKU:
CT-OP5S5
| Διαστάσεις | 17,5 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
Επιφάνεια Κοπής Λευκό HDPE 32x25cm x h 1
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
8,06 €ΤΕΜ
SKU:
BT-9TCQV
| Διαστάσεις | 32 × 25 × 1 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |