Αρχική » Κατάστημα
Προβάλλονται όλα - 12 αποτελέσματα
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
- Johny 12
Κατάστημα
Blender ΑΚ/12 AUT Johny
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
472,15 €ΤΕΜ
Γκρι
Σκούρο Γκρι
Σκούρο Κόκκινο
Κίτρινο
Σκούρο Μπλε
Σκούρο Πράσινο
Χρυσό
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
AB-1200011
| Βάρος | 5,825 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 24,5 × 45 cm |
| Brand | Johny |
| Χρώμα | Γκρι, Κίτρινο, Σκούρο Γκρι, Σκούρο Κόκκινο, Σκούρο Μπλε, Σκούρο Πράσινο, Χρυσό |
Blender ΑΚ/12 ECO Johny
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
365,20 €ΤΕΜ
Γκρι
Εκρού
Μαύρο
Κίτρινο
Κόκκινο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
AB-1200003
| Βάρος | 5,280 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 24,5 × 45 cm |
| Brand | Johny |
| Χρώμα | Γκρι, Εκρού, Κίτρινο, Κόκκινο, Μαύρο |
Ηλεκτρική Φραπιέρα ΑΚ/2-5Τ ECO
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
175,60 €TEM
SKU:
AB-0800148
| Βάρος | 4,800 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 17,5 × 46,5 cm |
| Brand | Johny |
| Χρώμα | Γκρι, Εκρού, Καφέ, Κίτρινο, Κόκκινο, Μαύρο, Μπλε |
Λεμονοστίφτης Johny AK/6 ECO
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
AB-0700007
| Brand | Johny |
|---|
Λεμονοστίφτης Johny AK/6 RAL
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
295,78 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0700015
| Brand | Johny |
|---|
Λεμονοστίφτης Johny AK/7 AUT ECO
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
385,91 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0700022
| Brand | Johny |
|---|
Λεμονοστίφτης Johny AK/7 AUT RAL
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
459,95 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0142154
| Brand | Johny |
|---|
Προπέλα Φραπιέρας Ανταλλακτικό Johny
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
2,48 €TEM
SKU:
AB-0100004
| Brand | Johny |
|---|
Προπέλα Φραπιέρας Ανταλλακτικό Johny ΠΤ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
2,13 €TEM
SKU:
AB-0800009
| Brand | Johny |
|---|
Φραπιέρα Johny AK/2‑2T Eco – 400 W, 2 Ταχύτητες
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
181,64 €TEM
SKU:
AB-0800007
| Βάρος | 4,600 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 17,5 × 46,5 cm |
| Brand | Johny |
| Χρώμα | Γκρι, Εκρού, Καφέ, Κίτρινο, Κόκκινο, Μαύρο, Μπλε |
Φραπιέρα Johny AK/20 AUTO – Επαγγελματική με 400W & 2 Ταχύτητες
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
209,73 €TEM
SKU:
AB-0800386
| Brand | Johny |
|---|
Φραπιέρα Johny AK/20 Επαγγελματική – 400W με 2 Ταχύτητες
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
AB-0800387
| Brand | Johny |
|---|