Αρχική » Κατάστημα
Προβάλλονται όλα - 4 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Χρώμα
Μήκος
- 40εκ. 4
Κατάστημα
Δίσκος Fast Food Πλαστικός Ορθογώνιος Μαύρος
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
4,09 €ΤΕΜ
SKU:
AB-2361106
| Διαστάσεις | 40 × 30 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μήκος | 40εκ. |
Δίσκος Σερβιρίσματος Ορθογώνιος Αντιολισθητικός
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,59 €ΤΕΜ
SKU:
KCS-38L5N
| Διαστάσεις | 40 × 30,5 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μήκος | 40εκ. |
Barspoon Trident Stainless Steel Κουτάλι Μπαρ 40 cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
7,43 €ΤΕΜ
SKU:
BT-32D77
| Διαστάσεις | 40 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 40εκ. |
Barspoon Trident Copper Κουτάλι Μπαρ 40 cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
11,52 €ΤΕΜ
SKU:
BT-5MX6R
| Διαστάσεις | 40 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 40εκ. |

