Αρχική » Κατάστημα
Βλέπετε 217–240 από 664 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
Χρώμα
Μέγεθος
Χωρητικότητα
- 1 Λίτρο 3
- 1.3LT 1
- 100 Λίτρα 1
- 1000ml 1
- 1000γρ. 1
- 100ml 2
- 10ml 1
- 12oz 1
- 14 Λίτρα 2
- 15/75ml 1
- 170ml 1
- 180ml 1
- 2 Λίτρα 3
- 2,2 Λίτρα 1
- 2,5 Λίτρα 2
- 20/40ml 2
- 200ml 1
- 210ml 1
- 212ml 1
- 230ml 1
- 24LT 1
- 24oz 2
- 25/50ml 4
- 250ml 1
- 2oz 1
- 3 Λίτρα 2
- 30/45ml 1
- 30/60ml 8
- 300ml 1
- 350ml 4
- 35ml 2
- 370ml 1
- 4,8 Λίτρα 1
- 400ml 1
- 450ml 2
- 5 Λίτρα 1
- 50 ml 1
- 50 Λίτρα 1
- 500ml 6
- 50ml 2
- 530ml 1
- 550ml 3
- 5gr 1
- 5oz 1
- 600ml 3
- 650ml 1
- 700ml 5
- 70ml 1
- 720ml 4
- 750ml 1
- 7gr 2
- 8 Λίτρα 1
- 800ml 7
Μήκος
Διάμετρος
Πάγος / 24h
- < 50kg (2)
- 50kg - 100kg (1)
Κατάστημα
Boston Shaker Glass 45 cl Γυάλινο Ποτήρι Σέικερ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,89 €
SKU:
BT-ATNSB
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 450ml |
Σουρωτήρι Αφροσυλλέκτης Cocktail Strainer 18cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,93 €ΤΕΜ
SKU:
8000409364682
| Brand | Ilsa |
|---|
Θήκη Για Χαρτοπετσέτες – Χαρτοπετσετοθήκη Stainless Steel
Σερβίρισμα - Μπουφές, Σετ Λαδόξυδα - Χαρτοπετσετοθήκες, Στρώσιμο Τραπεζιού, Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,96 €ΤΕΜ
SKU:
KCS-3A1P5
| Brand | Ilsa |
|---|
Φίλτρο Σουρωτήρι Τσαγιού Tea Infuser
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,98 €ΤΕΜ
SKU:
CT-T2XKE
| Brand | BAR Professional |
|---|
Θερμόμετρο Γάλακτος Τσέπης -10/110°c
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,98 €ΤΕΜ
SKU:
CT-L1AFE
| Brand | Hendi |
|---|
Στίφτης Lime Πράσινο Ø 60mm Mixage
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,00 €ΤΕΜ
SKU:
BT-TIHT5
| Brand | Ilsa |
|---|
Σέσουλα Αλουμινίου 5 oz / 0.15 liter
Εξοπλισμός Μπαρ, Αναλώσιμα Μπαρ, Εργαλεία & Αξεσουάρ Πάγου, Σέσουλες, Σέσουλες Κουζίνας, Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,03 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-75OSQ-043
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 5oz |
Κουτάλα Σίτα Τηγανίσματος 12,5*35εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-X4412
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Μήκος | 35εκ. |
Δοσoμετρικό Ποτήρι Με 2 Στόμια & Χερούλι
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,11 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-84BAM-001
| Brand | Belogia |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 70ml |
Κανάτα Μεζούρα 2 LT Δοσομετρητής PP
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-L6ND1
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 2 Λίτρα |
Tamper Holder Ξύλινη Βάση Πατητηριού Belogia
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,14 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-SZA3P-001
| Brand | Belogia |
|---|
Boston Shaker Tin 18 oz
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,15 €ΤΕΜ
SKU:
AB-CSBT018
| Brand | BAR Professional |
|---|
Muddler Cocktail ABS Γουδοχέρι Μπαρ 24cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,15 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-0038717
| Διαστάσεις | 24 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 24εκ. |
Κουτάλα INOX Μακαρονιών Επαγγελματική Μονοκόμματη 40εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,19 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-9U6FN-001
| Brand | AboutBar. |
|---|
Τρίφτης Fine Blade Stainless Steel Micro-thec 30cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,30 €ΤΕΜ
SKU:
KCS-SSFIN
| Διαστάσεις | 30 × 7 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Λεπίδα | Fine |
| Μήκος | 30εκ. |
Τρίφτης Medium Blade Stainless Steel Micro-thec 30cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,30 €ΤΕΜ
SKU:
KCS-SSMED
| Διαστάσεις | 30 × 7 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Λεπίδα | Medium |
| Μήκος | 30εκ. |
Τρίφτης Micro-Thech Ανοξείδωτο Ατσάλι 30 εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,30 €ΤΕΜ
SKU:
KCS-SSSLI
| Διαστάσεις | 30 × 7 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Λεπίδα | Slicer |
| Μήκος | 30εκ. |
Ανοιχτήρι Barblade Maori
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-G1LU5
| Brand | BAR Professional |
|---|
Καλαμάκια Ίσια Glass Επαναχρησιμοποιούμενα 8mm (4 τεμ.)
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
SUP-G4WBA-050
| Διαστάσεις | 14 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Διάμετρος | 8mm |
| Μήκος | 14εκ. |
| Χρήσεις | Πολλές |
Αυγοδάρτης 12 Σύρματα PP Λαβή 45εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-X4G3L
| Διαστάσεις | 45 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 45εκ. |
Μαχαίρι Ψωμιού Tramontina
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,42 €ΤΕΜ
SKU:
7891112225107
| Διαστάσεις | 32 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 32cm |
Boston Shaker Tin 28 oz
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,42 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-CSBT028
| Brand | BAR Professional |
|---|
Σουρωτήρι Κωνικό Fine Mesh Strainer Copper 7cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-695RR
| Brand | BAR Professional |
|---|
Σέσουλα Πάγου Με Τρύπες Polycarbonate Scoop 170ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,52 €ΤΕΜ
SKU:
8000409345674
| Διαστάσεις | 24,5 × 7 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Χωρητικότητα | 170ml |



