Αρχική » Κατάστημα
Βλέπετε 481–504 από 664 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
Χρώμα
Μέγεθος
Χωρητικότητα
- 1 Λίτρο 3
- 1.3LT 1
- 100 Λίτρα 1
- 1000ml 1
- 1000γρ. 1
- 100ml 2
- 10ml 1
- 12oz 1
- 14 Λίτρα 2
- 15/75ml 1
- 170ml 1
- 180ml 1
- 2 Λίτρα 3
- 2,2 Λίτρα 1
- 2,5 Λίτρα 2
- 20/40ml 2
- 200ml 1
- 210ml 1
- 212ml 1
- 230ml 1
- 24LT 1
- 24oz 2
- 25/50ml 4
- 250ml 1
- 2oz 1
- 3 Λίτρα 2
- 30/45ml 1
- 30/60ml 8
- 300ml 1
- 350ml 4
- 35ml 2
- 370ml 1
- 4,8 Λίτρα 1
- 400ml 1
- 450ml 2
- 5 Λίτρα 1
- 50 ml 1
- 50 Λίτρα 1
- 500ml 6
- 50ml 2
- 530ml 1
- 550ml 3
- 5gr 1
- 5oz 1
- 600ml 3
- 650ml 1
- 700ml 5
- 70ml 1
- 720ml 4
- 750ml 1
- 7gr 2
- 8 Λίτρα 1
- 800ml 7
Μήκος
Διάμετρος
Πάγος / 24h
- < 50kg (2)
- 50kg - 100kg (1)
Κατάστημα
Πατητήρι Καφέ Tamper 58mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
28,68 €ΤΕΜ
SKU:
CT-PL921
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Διάμετρος | 58mm |
| Βάρος | ≈380gr |
Cobbler Shaker Stainless Steel 500 ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
28,73 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-CKS4500
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 500ml |
Κατσαρόλα Για Μύδια Ø24cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
28,81 €ΤΕΜ
SKU:
POT-87A2X-002
| Brand | AboutBar. |
|---|---|
| Διάμετρος | 24εκ. |
Πατητήρι Καφέ Double Tamper Inox 53/58 mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
28,94 €ΤΕΜ
SKU:
CT-PNNLG
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Διάμετρος | 53mm, 58mm |
| Βάρος | ≈300gr |
Παγοδιατηρητής 10lt Σετ Με Σέσουλα (Φ29x22hcm)
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
29,83 €ΤΕΜ
SKU:
AB-2317933
| Brand | AboutBar. |
|---|
Τσαγιέρα Μαντεμένια 600ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
30,47 €
SKU:
SUP-8C25K-001
| Brand | AboutBar. |
|---|
Mixing Glass Footed 800ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
30,65 €ΤΕΜ
SKU:
BT-28V2I
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 800ml |
Λαβή Πατητηριού Δυναμομετρική Ασημί Belogia
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
30,89 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-YGWQN-001
| Brand | Belogia |
|---|
Λαβή Πατητηριού Δυναμομετρική Μαύρη Belogia
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
30,89 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-WS222-001
| Brand | Belogia |
|---|
Λαβή Πατητηριού Δυναμομετρική Κόκκινη Belogia
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
30,89 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-KQQ4Z-001
| Brand | Belogia |
|---|
Αναδευτήρας Αλεσμένου Καφέ – Μαύρο 58mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
31,14 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-0000226-1-2
| Brand | Belogia |
|---|
Πατητήρι Εργαλείο Ισοκατανομής Καφέ Ø53mm Belogia
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
31,64 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-0000225
| Brand | Belogia |
|---|---|
| Διάμετρος | 53mm |
Πατητήρι Εργαλείο Ισοκατανομής Καφέ Ø57mm Belogia
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
31,64 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-0000226
| Brand | Belogia |
|---|---|
| Διάμετρος | 57mm |
Mixing Glass 700 ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
32,35 €ΤΕΜ
SKU:
8718215108382
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 700ml |
Εξάρτημα Ρολό Σακούλας Vacuum
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
32,50 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3041086
| Διαστάσεις | 48,7 × 12,2 × 10,7 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Χύτρα Βαθιά Profiline Ø16εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
POT-77N42-007
| Διαστάσεις | 26 × 11 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Χωρητικότητα | 2 Λίτρα |
| Διάμετρος | 16εκ. |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
Μαχαίρι Ξεκοκκαλίσματος Tramontina
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
35,60 €ΤΕΜ
SKU:
7891112005709
| Διαστάσεις | 28 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 28εκ. |
Δοχείο Knock Box Κυκλικό Inox 15,3X18,5X16,5εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
36,05 €ΤΕΜ
SKU:
CT-IT3QM
| Brand | Hendi |
|---|
Τσάντα Delivery Φαγητού 45x30x25cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
SUP-ZCTBV-001
| Διαστάσεις | 45 × 30 × 25 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
Πατητήρι Εργαλείο Ισοκατανομής Καφέ Ø58mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
36,58 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-00ΒΤ183
| Brand | BarTool |
|---|---|
| Διάμετρος | 58mm |
Belogia Pow 800ml Pour Over Με Ξύλινο Χερούλι
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
37,26 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-0000226-1-1
| Brand | Belogia |
|---|
Πατητήρι Καφέ Ξύλινη Λαβή 58 mm Coffee Tamper
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
37,48 €ΤΕΜ
SKU:
CT-RD9GI
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Διάμετρος | 58mm |
| Βάρος | ≈350gr |
Cobbler Shaker Black 500 ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
37,62 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-00E9H7C
| Brand | BAR Professional |
|---|



