Αρχική » Κατάστημα
Βλέπετε 121–144 από 664 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
Χρώμα
Μέγεθος
Χωρητικότητα
- 1 Λίτρο 3
- 1.3LT 1
- 100 Λίτρα 1
- 1000ml 1
- 1000γρ. 1
- 100ml 2
- 10ml 1
- 12oz 1
- 14 Λίτρα 2
- 15/75ml 1
- 170ml 1
- 180ml 1
- 2 Λίτρα 3
- 2,2 Λίτρα 1
- 2,5 Λίτρα 2
- 20/40ml 2
- 200ml 1
- 210ml 1
- 212ml 1
- 230ml 1
- 24LT 1
- 24oz 2
- 25/50ml 4
- 250ml 1
- 2oz 1
- 3 Λίτρα 2
- 30/45ml 1
- 30/60ml 8
- 300ml 1
- 350ml 4
- 35ml 2
- 370ml 1
- 4,8 Λίτρα 1
- 400ml 1
- 450ml 2
- 5 Λίτρα 1
- 50 ml 1
- 50 Λίτρα 1
- 500ml 6
- 50ml 2
- 530ml 1
- 550ml 3
- 5gr 1
- 5oz 1
- 600ml 3
- 650ml 1
- 700ml 5
- 70ml 1
- 720ml 4
- 750ml 1
- 7gr 2
- 8 Λίτρα 1
- 800ml 7
Μήκος
Διάμετρος
Πάγος / 24h
- < 50kg (2)
- 50kg - 100kg (1)
Κατάστημα
Κουτάλι Φαγητού POLYWOOD Tramontina
SKU:
7891112023505
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,19 €ΤΕΜ| Brand | Tramontina |
|---|
Δαχτυλίδι Αυγού Ομελέτας Αντικολλητικό Ø9×2,1hcm
SKU:
5209800101190
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,20 €ΤΕΜ| Brand | AboutBar. |
|---|
Τσέρκι Τετράγωνο INOX – Διαθέσιμα Μεγέθη 8×8×4 έως 24×24×4 cm
SKU:
SUP-UNZOO-001
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
2,58 € – 6,50 €Price range: 2,58 € through 6,50 €ΤΕΜ| Brand | AboutBar. |
|---|---|
| Μέγεθος | 08x08x4, 10x10x4, 12x12x4, 14x14x4, 16x16x4, 18x18x4, 20x20x4, 22x22x4, 24x24x4 |
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κουτάλι Δοσομέτρησης Καφέ 7gr
SKU:
SUP-F8NI9-001
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,21 €ΤΕΜ| Brand | Belogia |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 7gr |
Μαχαίρι Γενικής Χρήσης 10εκ. Μαύρο
SKU:
KCS-8SIY2
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,25 €ΤΕΜ| Διαστάσεις | 10 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 10εκ. |
Σπάτουλα Κουτάλα ABS 25εκ.
SKU:
KCS-IEO95
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
| Διαστάσεις | 25 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 25εκ. |
Δοχείο Τροφίμων PP GN1/4-10cm
SKU:
SUP-3TJV8-001
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,31 €ΤΕΜ| Brand | AboutBar. |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Μέγεθος | 1/4 |
Πινακίδα Σμάλτου «ΩΘΗΣΑΤΕ» 16×4εκ.
SKU:
REF-9GW2C
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
| Brand | AboutBar. |
|---|
Πινακίδα Σμάλτου «ΕΛΞΑΤΕ» 16×4εκ.
SKU:
REF-4Q3M4
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
| Brand | AboutBar. |
|---|
Μπουκάλι Σάλτσας PE 700ml Κόκκινο
SKU:
KCS-PE700-3
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,35 €ΤΕΜ| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 700ml |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Μπουκάλι Σάλτσας PE 700ml Κίτρινο
SKU:
KCS-PE700-2
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,35 €ΤΕΜ| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 700ml |
| Χρώμα | Κίτρινο |
Μπουκάλι Σάλτσας PE 700ml Διάφανο
SKU:
KCS-PE700-1
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,35 €ΤΕΜ| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 700ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
Βούρτσα Καθαρισμού Μύλου
SKU:
SUP-E8FO3-001
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,36 €ΤΕΜ| Brand | Belogia |
|---|
Λαβίδα Πάγου Με Κλιπ 18 cm
SKU:
SUP-22TA3-060
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
| Διαστάσεις | 18 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 18εκ. |
Ανοιχτήρι Σερβιτόρου Pulltap
SKU:
WT-9913C
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,41 €ΤΕΜ| Διαστάσεις | 12 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Ξυλάκι Κρέπας 17×19εκ.
SKU:
KCS-P4MSI
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
| Brand | AboutBar. |
|---|
Λαβίδα 16εκ. Ιnox
Εργαλεία Μπαρ, Εργαλεία Για Γαρνιτούρες - Διακόσμηση, Λαβίδες - Τσιμπίδες, Σερβίρισμα - Μπουφές, Λαβίδες Σερβιρίσματος, Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
SKU:
BT-47ZSL
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,45 €ΤΕΜ| Διαστάσεις | 16 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 16εκ. |
Λαβίδα Με Στρογγυλή Άκρη 15εκ. Inox
Εργαλεία Μπαρ, Εργαλεία Για Γαρνιτούρες - Διακόσμηση, Λαβίδες - Τσιμπίδες, Σερβίρισμα - Μπουφές, Λαβίδες Σερβιρίσματος, Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
SKU:
BT-B1Y49
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
| Διαστάσεις | 15 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 15εκ. |
Κουτάλα Inox 0,05L 065×300
SKU:
KCS-37LT9
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
| Διαστάσεις | 30 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Χωρητικότητα | 50ml |
| Μήκος | 30εκ. |
Βούρτσα Καθαρισμού Group Espresso – Μαύρη με Δοσομετρητή
SKU:
5201287815010
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,57 €TEM| Brand | Belogia |
|---|
Πινέλο Ζαχαροπλαστικής Με Πλαστική Λαβή 5cm
SKU:
SUP-B1V7Q-001
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
| Brand | AboutBar. |
|---|
Σχάρα Στραγγίσματος PP ½ GN
SKU:
SUP-1KUPK-001
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,60 €ΤΕΜ| Brand | AboutBar. |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Μέγεθος | 1/2 |



