Αρχική » Κατάστημα
Βλέπετε 193–216 από 664 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
Χρώμα
Μέγεθος
Χωρητικότητα
- 1 Λίτρο 3
- 1.3LT 1
- 100 Λίτρα 1
- 1000ml 1
- 1000γρ. 1
- 100ml 2
- 10ml 1
- 12oz 1
- 14 Λίτρα 2
- 15/75ml 1
- 170ml 1
- 180ml 1
- 2 Λίτρα 3
- 2,2 Λίτρα 1
- 2,5 Λίτρα 2
- 20/40ml 2
- 200ml 1
- 210ml 1
- 212ml 1
- 230ml 1
- 24LT 1
- 24oz 2
- 25/50ml 4
- 250ml 1
- 2oz 1
- 3 Λίτρα 2
- 30/45ml 1
- 30/60ml 8
- 300ml 1
- 350ml 4
- 35ml 2
- 370ml 1
- 4,8 Λίτρα 1
- 400ml 1
- 450ml 2
- 5 Λίτρα 1
- 50 ml 1
- 50 Λίτρα 1
- 500ml 6
- 50ml 2
- 530ml 1
- 550ml 3
- 5gr 1
- 5oz 1
- 600ml 3
- 650ml 1
- 700ml 5
- 70ml 1
- 720ml 4
- 750ml 1
- 7gr 2
- 8 Λίτρα 1
- 800ml 7
Μήκος
Διάμετρος
Πάγος / 24h
- < 50kg (2)
- 50kg - 100kg (1)
Κατάστημα
Χωνί Inox 120mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-4364C
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Διάμετρος | 12εκ. |
Σκεύος Γαρνιρίσματος Κακάο
Εξοπλισμός Καφέ, Αξεσουάρ Καφέ, Εργαλεία & Αξεσουάρ Κουζίνας, Αχνιέρες - Κανελιέρες, Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,05 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-TIKCJ-001
| Brand | Belogia |
|---|
Δίσκος Σερβιρίσματος Στρογγυλός 35,5cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,05 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-5AZF7-001
| Brand | Ilsa |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διάμετρος | 35,5εκ. |
Πένσα Αστακού και Ξηρών Καρπών Μαύρη Ματ 160X35mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-ASTW4
| Brand | Hendi |
|---|
Boston Shaker Tin 16 oz
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,12 €ΤΕΜ
SKU:
AB-CSBT016
| Brand | BAR Professional |
|---|
Ανοιχτήρι Σερβιτόρου Λευκό
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,12 €ΤΕΜ
SKU:
8000409353082
| Διαστάσεις | 12 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μήκος | 12εκ. |
Ανοιχτήρι Σερβιτόρου Γκρι
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,12 €ΤΕΜ
SKU:
WT-WHOP3
| Διαστάσεις | 12 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Χρώμα | Γκρι |
| Μήκος | 12εκ. |
Ανοιχτήρι Σερβιτόρου Μαύρο
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,12 €ΤΕΜ
SKU:
WT-BLOP2
| Διαστάσεις | 12 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μήκος | 12εκ. |
Σπάτουλα NYLON ορθογώνια Αντοχή έως 210°C
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
SUP-94157-001
| Brand | AboutBar. |
|---|
Θήκη Μαχαιροπίρουνων (Ποτήρι) Inox
Οργάνωση Κουζίνας, Κουταλοθήκες - Πιατοθήκες, Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική, Εξοπλισμός Μπαρ, Οργάνωση Μπαρ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,18 €ΤΕΜ
SKU:
BE-3041605
| Brand | Hendi |
|---|
Θήκη Για Χαρτοπετσέτες 3 Θέσεων
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BE-LGO1Z
| Brand | BAR Professional |
|---|
Αυγοδάρτης 8 Σύρματα PP Λαβή 35εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-IQS2T
| Διαστάσεις | 35 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 35εκ. |
Κουτάλα Inox 0,21L
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-ZGN4Y
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 210ml |
| Μήκος | 42εκ. |
Ψαροκαθαριστήρας Με Πλαστική Λαβή
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-Y36IP
| Brand | AboutBar. |
|---|
Ρόδα Πίτσας Επαγγελματική Ø10εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,69 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-44TJ7-001
| Brand | AboutBar. |
|---|
Ανοιχτήρι Για Κονσέρβες INOX
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,74 €ΤΕΜ
SKU:
5209800098759
| Brand | AboutBar. |
|---|
Πιατοθήκη 12 Θέσεων Πλαστική
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,75 €ΤΕΜ
SKU:
AB-2345386
| Brand | AboutBar. |
|---|
Καλαμάκια Ίσια Stainless Επαναχρησιμοποιούμενα 6mm (4 τεμ.)
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
SUP-DLPNR-055
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Μήκος | 21εκ. |
| Χρήσεις | Πολλές |
| Διάμετρος | 6mm |
Καλαμάκια Ίσια Glass Επαναχρησιμοποιούμενα 20εκ. (4 τεμ.)
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
SUP-A5K79-031
| Διαστάσεις | 20 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Διάμετρος | 8mm |
| Μήκος | 20εκ. |
| Χρήσεις | Πολλές |
Muddler Plastic Γουδοχέρι Μπαρ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,80 €ΤΕΜ
SKU:
BT-R5FLL
| Διαστάσεις | 22 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 22εκ. |
Barspoon Inox Κουτάλι Μπαρ 38εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,83 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-3042457
| Διαστάσεις | 38 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 38εκ. |
Μπρίκι INOX 530ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,88 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-2390143
| Brand | AboutBar. |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 530ml |



