Αρχική » Σερβίρισμα - Μπουφές » Διανεμητές Ροφημάτων
Προβάλλονται όλα - 7 αποτελέσματα
Τιμή
Brand
Διανεμητές Ροφημάτων
Διανεμητής Ροφημάτων 5 lt
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
210,18 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150996
| Βάρος | 3,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21,5 × 32,7 × 51 cm |
| Brand | Bartscher |
Διανεμητής Ροφημάτων 5 lt Ηλεκτρικός
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
352,63 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150983
| Βάρος | 4,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 32 × 52 cm |
| Brand | Bartscher |
Διανεμητής Ροφημάτων 8 lt Με Διπλά Τοιχώματα
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
273,27 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150990
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23,5 × 35 × 63,5 cm |
| Brand | Bartscher |
Διανεμητής Ροφημάτων 8lt Galore
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
81,84 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150101
| Διαστάσεις | 27 × 35,3 × 57 cm |
|---|---|
| Brand | Galore |
Διανεμητής Ροφημάτων 9 lt
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
109,59 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150981
| Διαστάσεις | 26,1 × 22,6 × 38,5 cm |
|---|---|
| Brand | Bartscher |
Διανεμητής Χυμού 3LT Hendi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
139,58 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3041544
| Διαστάσεις | 21,5 × 31,5 × 49 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Διανεμητής Χυμού 5LT Hendi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
168,16 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3040989
| Διαστάσεις | 28 × 22 × 51 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
