Αρχική » Κατάστημα
Βλέπετε 49–72 από 664 αποτελέσματα
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
Χρώμα
Μέγεθος
Χωρητικότητα
- 1 Λίτρο 3
- 1.3LT 1
- 100 Λίτρα 1
- 1000ml 1
- 1000γρ. 1
- 100ml 2
- 10ml 1
- 12oz 1
- 14 Λίτρα 2
- 15/75ml 1
- 170ml 1
- 180ml 1
- 2 Λίτρα 3
- 2,2 Λίτρα 1
- 2,5 Λίτρα 2
- 20/40ml 2
- 200ml 1
- 210ml 1
- 212ml 1
- 230ml 1
- 24LT 1
- 24oz 2
- 25/50ml 4
- 250ml 1
- 2oz 1
- 3 Λίτρα 2
- 30/45ml 1
- 30/60ml 8
- 300ml 1
- 350ml 4
- 35ml 2
- 370ml 1
- 4,8 Λίτρα 1
- 400ml 1
- 450ml 2
- 5 Λίτρα 1
- 50 ml 1
- 50 Λίτρα 1
- 500ml 6
- 50ml 2
- 530ml 1
- 550ml 3
- 5gr 1
- 5oz 1
- 600ml 3
- 650ml 1
- 700ml 5
- 70ml 1
- 720ml 4
- 750ml 1
- 7gr 2
- 8 Λίτρα 1
- 800ml 7
Μήκος
Διάμετρος
Πάγος / 24h
- < 50kg (2)
- 50kg - 100kg (1)
Κατάστημα
Cocktail Shaker Parisian 550 ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
15,80 €ΤΕΜ
SKU:
BT-2VZ46
| Brand | BAR Professional |
|---|
Cocktail Shaker Polished 300ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
10,32 €ΤΕΜ
SKU:
BT-4S93O
| Brand | BAR Professional |
|---|
Cocktail Shaker Polished 500 ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-ANH5M
Cocktail Shaker Polished 700ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-8U54N
Crema Pro Set Barista 2 ΤΕΜ Πετσέτες Καθαρισμού
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
15,82 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-2315185-1-1
| Brand | Belogia |
|---|
Ice Ball Tray
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
SUP-4W2C8-048
Mason Jar Shaker 800 ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
13,23 €ΤΕΜ
SKU:
BT-U7Q13
| Brand | BAR Professional |
|---|
Mini Κανατάκι Γάλακτος 10ml (4 ΤΕΜ./ΣΕΤ)
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
CT-BS3I1
| Brand | Ilsa |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 10ml |
Mixing Glass 550 ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
21,34 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-MXG0550
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 550ml |
Mixing Glass 700 ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
32,35 €ΤΕΜ
SKU:
8718215108382
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 700ml |
Mixing Glass Footed 800ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
30,65 €ΤΕΜ
SKU:
BT-28V2I
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 800ml |
Mixing Pitcher Yarai Stainless Double Wall 550ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
27,32 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-009F52W
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 550ml |
Muddler Cocktail ABS Γουδοχέρι Μπαρ 24cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,15 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-0038717
| Διαστάσεις | 24 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 24εκ. |
Muddler Cocktail Γκρι Γουδοχέρι Μπαρ 21,5εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
4,03 €ΤΕΜ
SKU:
BT-4507G-1
| Διαστάσεις | 21,5 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 21,5εκ. |
Muddler Cocktail Λευκό Γουδοχέρι Μπαρ 21,5εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
4,03 €ΤΕΜ
SKU:
BT-4507G-2
| Διαστάσεις | 21,5 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 21,5εκ. |
Muddler Copper Γουδοχέρι Μπαρ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-Y8417
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Μήκος | 21εκ. |
Muddler Pestle Dual Stainless Steel Γουδοχέρι Μπαρ Κόκκινο 23cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-10630-1
| Διαστάσεις | 23 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 23εκ. |
Muddler Pestle Dual Stainless Steel Γουδοχέρι Μπαρ Πράσινο 23cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-10630-2
| Διαστάσεις | 23 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 23εκ. |
Muddler Plastic Γουδοχέρι Μπαρ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,80 €ΤΕΜ
SKU:
BT-R5FLL
| Διαστάσεις | 22 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 22εκ. |
Muddler Professional Γουδοχέρι Μπαρ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
13,23 €ΤΕΜ
SKU:
BT-S4E51
| Διαστάσεις | 25 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 25εκ. |
Muddler Stainless Γουδοχέρι Μπαρ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
13,23 €ΤΕΜ
SKU:
BT-NFC5E
| Διαστάσεις | 21 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 21εκ. |
Muddler Wood Γουδοχέρι Μπαρ Ξύλινο
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
12,81 €ΤΕΜ
SKU:
BT-6ELND
| Διαστάσεις | 23 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μήκος | 23εκ. |
Muddler Γουδοχέρι PP Με Κεφαλή Με Ραβδώσεις
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-4S3AM
| Διαστάσεις | 20,7 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Muddler Γουδοχέρι Μπαρ Με PP Κεφαλή
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-OICH5
| Brand | AboutBar. |
|---|---|
| Μήκος | 20,5εκ. |



