Αρχική » Κατάστημα
Προβάλλονται όλα - 12 αποτελέσματα
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
- Bartscher 12
Κατάστημα
Αποχυμωτής 70mm Juicer 700
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
272,80 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-KV658-001
| Brand | Bartscher |
|---|
Διανεμητής Ροφημάτων 5 lt
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
210,18 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150996
| Βάρος | 3,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21,5 × 32,7 × 51 cm |
| Brand | Bartscher |
Διανεμητής Ροφημάτων 5 lt Ηλεκτρικός
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
352,63 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150983
| Βάρος | 4,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 32 × 52 cm |
| Brand | Bartscher |
Διανεμητής Ροφημάτων 8 lt Με Διπλά Τοιχώματα
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
273,27 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150990
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23,5 × 35 × 63,5 cm |
| Brand | Bartscher |
Διανεμητής Ροφημάτων 9 lt
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
109,59 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150981
| Διαστάσεις | 26,1 × 22,6 × 38,5 cm |
|---|---|
| Brand | Bartscher |
Ηλεκτρικός Στίφτης Εσπεριδοειδών CS1
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
394,01 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150146
| Διαστάσεις | 22 × 22 × 37,5 cm |
|---|---|
| Brand | Bartscher |
Ηλεκτρικός Στίφτης Εσπεριδοειδών Joy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
255,97 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150140
| Διαστάσεις | 21 × 32 × 41,5 cm |
|---|---|
| Brand | Bartscher |
Ραβδομπλέντερ MX 235 PLUS
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
690,99 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0130116
| Brand | Bartscher |
|---|
Ραβδομπλέντερ Μοτέρ STM3 450
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
702,93 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0130131
| Brand | Bartscher |
|---|
Συσκευή για αφρόγαλα MS600
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
85,71 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0030001
| Brand | Bartscher |
|---|
Συσκευή Για Αφρόγαλα Επαγωγική MSI400
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
131,19 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0010001
| Brand | Bartscher |
|---|
Φριτέζα Bartscher Mini III – Διπλή Ηλεκτρική 2x4L Inox
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
228,00 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0060001
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Brand | Bartscher |