Αρχική » Κατάστημα
Βλέπετε 1–24 από 100 αποτελέσματα
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
HendiHendi 100
Χρώμα
Χωρητικότητα
Μήκος
Κατάστημα
Barspoon Inox Κουτάλι Μπαρ 38εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,83 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-3042457
| Διαστάσεις | 38 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 38εκ. |
Barspoon Ιnox Κουτάλι Μπαρ Με Muddler 26,6εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-KU1I6
| Διαστάσεις | 26,6 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 26,6εκ. |
Muddler Γουδοχέρι PP Με Κεφαλή Με Ραβδώσεις
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-4S3AM
| Διαστάσεις | 20,7 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Tamper Stand Βάση Πατητηριού 9,3X14,2X6εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
CT-7R253
| Διαστάσεις | 14,2 × 9,3 × 6 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Tamper Station
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
CT-W9WG1
| Brand | Hendi |
|---|
Vacuum Θάλαμος Kitchen Line 630W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
1.521,48 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3040945
| Διαστάσεις | 42,9 × 35,9 × 34,5 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Vacuum Μηχανή Kitchen Line 580W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
468,72 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3040946
| Διαστάσεις | 49 × 26 × 14,5 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Ανοιχτήρι Σερβιτόρου Pulltap
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,41 €ΤΕΜ
SKU:
WT-9913C
| Διαστάσεις | 12 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Αποφλοιωτής Εσπεριδοειδών 18εκ.
Εργαλεία Για Γαρνιτούρες - Διακόσμηση, Αποφλοιωτές - Peelers, Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική, Εργαλεία & Αξεσουάρ Κουζίνας, Εργαλεία Μπαρ, Καθαριστήρες & Πρέσες Κουζίνας
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
9,86 €ΤΕΜ
SKU:
KCS-YXQ61
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Μήκος | 18εκ. |
Αυγοδάρτης 12 Σύρματα PP Λαβή 23εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-6W4KP
| Διαστάσεις | 23 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 23εκ. |
Αυγοδάρτης 12 Σύρματα PP Λαβή 35εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-G6Z4N
| Διαστάσεις | 35 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 35εκ. |
Αυγοδάρτης 12 Σύρματα PP Λαβή 45εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-X4G3L
| Διαστάσεις | 45 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 45εκ. |
Αυγοδάρτης 8 Σύρματα PP Λαβή 35εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-IQS2T
| Διαστάσεις | 35 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 35εκ. |
Αυγοδάρτης Βαρύς 600mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-82FZ4
| Διαστάσεις | 60 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 60εκ. |
Αυγοδάρτης Λεπτός 280mm 5 Σύρματα
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-NTMS6
| Διαστάσεις | 28 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 28εκ. |
Αυγοκόπτης Αλουμινίου Οβάλ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-HEU2N
| Brand | Hendi |
|---|
Αυγοκόπτης Τετράγωνος Inox 13*8,5εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
13,47 €ΤΕΜ
SKU:
KCS-F43FA
| Brand | Hendi |
|---|
Γαλατιέρα 600ml Inox
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
13,37 €ΤΕΜ
SKU:
CT-R624Y
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 600ml |
Γαλατιέρα Inox V 700ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
24,50 €ΤΕΜ
SKU:
CT-W797Q
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 700ml |
Γαλατιέρα Κανάτα Με Διαβάθμιση 550ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
14,38 €ΤΕΜ
SKU:
CT-IDOEB
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 550ml |
Διανεμητής Χυμού 3LT Hendi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
139,58 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3041544
| Διαστάσεις | 21,5 × 31,5 × 49 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Διανεμητής Χυμού 5LT Hendi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
168,16 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3040989
| Διαστάσεις | 28 × 22 × 51 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |