Αρχική » Κατάστημα
Βλέπετε 577–600 από 664 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
Χρώμα
Μέγεθος
Χωρητικότητα
- 1 Λίτρο 3
- 1.3LT 1
- 100 Λίτρα 1
- 1000ml 1
- 1000γρ. 1
- 100ml 2
- 10ml 1
- 12oz 1
- 14 Λίτρα 2
- 15/75ml 1
- 170ml 1
- 180ml 1
- 2 Λίτρα 3
- 2,2 Λίτρα 1
- 2,5 Λίτρα 2
- 20/40ml 2
- 200ml 1
- 210ml 1
- 212ml 1
- 230ml 1
- 24LT 1
- 24oz 2
- 25/50ml 4
- 250ml 1
- 2oz 1
- 3 Λίτρα 2
- 30/45ml 1
- 30/60ml 8
- 300ml 1
- 350ml 4
- 35ml 2
- 370ml 1
- 4,8 Λίτρα 1
- 400ml 1
- 450ml 2
- 5 Λίτρα 1
- 50 ml 1
- 50 Λίτρα 1
- 500ml 6
- 50ml 2
- 530ml 1
- 550ml 3
- 5gr 1
- 5oz 1
- 600ml 3
- 650ml 1
- 700ml 5
- 70ml 1
- 720ml 4
- 750ml 1
- 7gr 2
- 8 Λίτρα 1
- 800ml 7
Μήκος
Διάμετρος
Πάγος / 24h
- < 50kg (2)
- 50kg - 100kg (1)
Κατάστημα
Λεμονοστίφτης Johny AK/6 RAL
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
295,78 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0700015
| Brand | Johny |
|---|
Διανεμητής Ροφημάτων 5 lt Ηλεκτρικός
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
352,63 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150983
| Βάρος | 4,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 32 × 52 cm |
| Brand | Bartscher |
Ηλεκτρική Φριτέζα Kitchen Line 2x6L – 6600W Επαγγελματική
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
354,40 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3040918
| Brand | Hendi |
|---|
Ραβδομπλέντερ Μίξερ Χειρός Kitchen Line 500W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
363,32 €ΤΕΜ
SKU:
AB-30.42635
| Brand | Hendi |
|---|
Blender ΑΚ/12 ECO Johny
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
365,20 €ΤΕΜ
Γκρι
Εκρού
Μαύρο
Κίτρινο
Κόκκινο
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
AB-1200003
| Βάρος | 5,280 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 24,5 × 45 cm |
| Brand | Johny |
| Χρώμα | Γκρι, Εκρού, Κίτρινο, Κόκκινο, Μαύρο |
Blender Hamilton Beach HBBR908
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
366,16 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-1KRFV-001
| Brand | Hamilton Beach Commercial |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 1.3LT |
| Ισχύς | 1Hp |
Ηλεκτρική Φριτέζα 2πλή Kitchen Line 2x4L 3000W – Επαγγελματική
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
368,01 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3040359
| Brand | Hendi |
|---|
Ηλεκτρικός Στίφτης Αποχυμωτής VCJ250
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
376,96 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0000250
Ραβδομπλέντερ Hamilton Beach HMI009
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
384,41 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-9YH42-001
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Brand | Hamilton Beach Commercial |
Λεμονοστίφτης Johny AK/7 AUT ECO
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
385,91 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0700022
| Brand | Johny |
|---|
Ηλεκτρικός Στίφτης Εσπεριδοειδών CS1
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
394,01 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150146
| Διαστάσεις | 22 × 22 × 37,5 cm |
|---|---|
| Brand | Bartscher |
Ηλεκτρική Φριτέζα 2πλή Kitchen Line 2x8L 2x3500W – Επαγγελματική
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
407,67 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3040477
| Brand | Hendi |
|---|
Ραβδομπλέντερ Μίξερ Χειρός 250W Hendi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
435,24 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3040433
| Βάρος | 1,45 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28,5 × 7,5 × 28,5 cm |
| Brand | Hendi |
Ηλεκτρικός Στίφτης Εσπεριδοειδών Με Καπάκι 230W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
448,41 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3041142
| Διαστάσεις | 28 × 20 × 47 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Blender Hamilton Beach Rio HBB255 Series
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
452,82 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-6957J-001
Λεμονοστίφτης Johny AK/7 AUT RAL
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
459,95 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0142154
| Brand | Johny |
|---|
Vacuum Μηχανή Kitchen Line 580W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
468,72 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3040946
| Διαστάσεις | 49 × 26 × 14,5 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Blender ΑΚ/12 AUT Johny
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
472,15 €ΤΕΜ
Γκρι
Σκούρο Γκρι
Σκούρο Κόκκινο
Κίτρινο
Σκούρο Μπλε
Σκούρο Πράσινο
Χρυσό
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SKU:
AB-1200011
| Βάρος | 5,825 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 24,5 × 45 cm |
| Brand | Johny |
| Χρώμα | Γκρι, Κίτρινο, Σκούρο Γκρι, Σκούρο Κόκκινο, Σκούρο Μπλε, Σκούρο Πράσινο, Χρυσό |
Ηλεκτρικό Μπλέντερ Ψηφιακό Αθόρυβο Με Κάλυμμα
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
473,08 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3041140
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 2,5 Λίτρα |
| Ισχύς | 1680W |
Ηλεκτρικός Παγοθραύστης 3L 200W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
522,47 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-3042123
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 3 Λίτρα |
| Ισχύς | 200W |
Ραβδομπλέντερ Hamilton Beach HMI012
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
588,16 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-HTF9X-001
Πατητήρι Καφέ Αυτόματο Ø58mm BT800 Μαύρο
Εργαλεία Barista, Tampers / Πατητήρια Καφέ, Ηλεκτρικές Συσκευές, Αυτόματα Πατητήρια Καφέ, Εξοπλισμός Καφέ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
SUP-8TBWP-001
| Brand | BarTool |
|---|
Vacuum Εξωτερικής Αναρρόφησης 310mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
623,65 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0020001
| Brand | Lerica |
|---|
Ραβδομπλέντερ Hamilton Beach HMI014
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
648,88 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-1VR87-001



