Αρχική » Κατάστημα
Βλέπετε 313–336 από 664 αποτελέσματα
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
Χρώμα
Μέγεθος
Χωρητικότητα
- 1 Λίτρο 3
- 1.3LT 1
- 100 Λίτρα 1
- 1000ml 1
- 1000γρ. 1
- 100ml 2
- 10ml 1
- 12oz 1
- 14 Λίτρα 2
- 15/75ml 1
- 170ml 1
- 180ml 1
- 2 Λίτρα 3
- 2,2 Λίτρα 1
- 2,5 Λίτρα 2
- 20/40ml 2
- 200ml 1
- 210ml 1
- 212ml 1
- 230ml 1
- 24LT 1
- 24oz 2
- 25/50ml 4
- 250ml 1
- 2oz 1
- 3 Λίτρα 2
- 30/45ml 1
- 30/60ml 8
- 300ml 1
- 350ml 4
- 35ml 2
- 370ml 1
- 4,8 Λίτρα 1
- 400ml 1
- 450ml 2
- 5 Λίτρα 1
- 50 ml 1
- 50 Λίτρα 1
- 500ml 6
- 50ml 2
- 530ml 1
- 550ml 3
- 5gr 1
- 5oz 1
- 600ml 3
- 650ml 1
- 700ml 5
- 70ml 1
- 720ml 4
- 750ml 1
- 7gr 2
- 8 Λίτρα 1
- 800ml 7
Μήκος
Διάμετρος
Πάγος / 24h
- < 50kg (2)
- 50kg - 100kg (1)
Κατάστημα
Λεμονοστίφτης INOX 500ml 13×10εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
| Brand | AboutBar. |
|---|
Λεμονοστίφτης Johny AK/6 ECO
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
AB-0700007
| Brand | Johny |
|---|
Λεμονοστίφτης Johny AK/6 RAL
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
295,78 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0700015
| Brand | Johny |
|---|
Λεμονοστίφτης Johny AK/7 AUT ECO
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
385,91 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0700022
| Brand | Johny |
|---|
Λεμονοστίφτης Johny AK/7 AUT RAL
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
459,95 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0142154
| Brand | Johny |
|---|
Μαρμίτα INOX Με Καπάκι 26×26εκ. 14L
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
POT-JQXUG-004
| Διαστάσεις | 26 × 26 × 10 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
| Χωρητικότητα | 14 Λίτρα |
| Διάμετρος | 26εκ |
Μαχαίρι Chef Tramontina
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
51,48 €ΤΕΜ
SKU:
7891112005761
| Διαστάσεις | 33 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 33εκ. |
Μαχαίρι Steak 4mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
1,85 €ΤΕΜ
SKU:
AB-2360430-1
| Διαστάσεις | 22,7 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
Μαχαίρι Steak POLYWOOD Tramontina 5″
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
2,62 €ΤΕΜ
SKU:
7891112086784
| Brand | Tramontina |
|---|
Μαχαίρι Steak Με Δόντι
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
1,71 €ΤΕΜ
SKU:
7891112224681
| Διαστάσεις | 11 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 11cm |
Μαχαίρι Steak/Κουζίνας 5” Plenus Microserrated
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
1,75 €ΤΕΜ
SKU:
7891112253636
| Διαστάσεις | 11 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 11cm |
Μαχαίρι Γενικής Χρήσης 10εκ. Μαύρο
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,25 €ΤΕΜ
SKU:
KCS-8SIY2
| Διαστάσεις | 10 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 10εκ. |
Μαχαίρι Κόπτης Μαλακού Τυριού Slicer 16εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-9ZQ3R
| Διαστάσεις | 16 × 7,5 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 16εκ. |
Μαχαίρι Κόπτης Τυριού/Σοκολάτας Slicer 20.5εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
KCS-258H3
| Διαστάσεις | 20,5 × 7,5 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Μήκος | 20,5εκ. |
Μαχαίρι Ντομάτας Tramontina
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
1,85 €ΤΕΜ
SKU:
7891112225343
| Διαστάσεις | 23 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 23εκ. |
Μαχαίρι Ξεκοκκαλίσματος Tramontina
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
35,60 €ΤΕΜ
SKU:
7891112005709
| Διαστάσεις | 28 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 28εκ. |
Μαχαίρι Ξεφλουδίσματος Οδοντωτό
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
2,23 €ΤΕΜ
SKU:
KCS-BM416
| Διαστάσεις | 7,5 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 7,5εκ. |
Μαχαίρι Ξεφλουδίσματος Παπαγαλάκι
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
1,71 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-W4281-001
| Διαστάσεις | 8 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 8cm |
Μαχαίρι Φαγητού 4mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
1,85 €ΤΕΜ
SKU:
AB-2360430
| Διαστάσεις | 22,7 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
Μαχαίρι Ψωμιού 24εκ. Μαύρο
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
12,67 €ΤΕΜ
SKU:
KCS-DXZIY
| Διαστάσεις | 24 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 24εκ. |
Μαχαίρι Ψωμιού Tramontina
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,42 €ΤΕΜ
SKU:
7891112225107
| Διαστάσεις | 32 cm |
|---|---|
| Brand | Tramontina |
| Μήκος | 32cm |
Μεζούρα Ποτών Bell Jigger 30/60 ml Speak Easy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
16,99 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-DK7EL
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 30/60ml |



