Αρχική » Κατάστημα
Βλέπετε 481–504 από 664 αποτελέσματα
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
Χρώμα
Μέγεθος
Χωρητικότητα
- 1 Λίτρο 3
- 1.3LT 1
- 100 Λίτρα 1
- 1000ml 1
- 1000γρ. 1
- 100ml 2
- 10ml 1
- 12oz 1
- 14 Λίτρα 2
- 15/75ml 1
- 170ml 1
- 180ml 1
- 2 Λίτρα 3
- 2,2 Λίτρα 1
- 2,5 Λίτρα 2
- 20/40ml 2
- 200ml 1
- 210ml 1
- 212ml 1
- 230ml 1
- 24LT 1
- 24oz 2
- 25/50ml 4
- 250ml 1
- 2oz 1
- 3 Λίτρα 2
- 30/45ml 1
- 30/60ml 8
- 300ml 1
- 350ml 4
- 35ml 2
- 370ml 1
- 4,8 Λίτρα 1
- 400ml 1
- 450ml 2
- 5 Λίτρα 1
- 50 ml 1
- 50 Λίτρα 1
- 500ml 6
- 50ml 2
- 530ml 1
- 550ml 3
- 5gr 1
- 5oz 1
- 600ml 3
- 650ml 1
- 700ml 5
- 70ml 1
- 720ml 4
- 750ml 1
- 7gr 2
- 8 Λίτρα 1
- 800ml 7
Μήκος
Διάμετρος
Πάγος / 24h
- < 50kg (2)
- 50kg - 100kg (1)
Κατάστημα
Ραβδομπλέντερ Μίξερ Χειρός 400W Hendi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
880,40 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3040436
| Βάρος | 4,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 10 × 35 cm |
| Brand | Hendi |
Ραβδομπλέντερ Μίξερ Χειρός Kitchen Line 500W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
363,32 €ΤΕΜ
SKU:
AB-30.42635
| Brand | Hendi |
|---|
Ραβδομπλέντερ Μοτέρ STM3 450
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
702,93 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0130131
| Brand | Bartscher |
|---|
Ράβδος Ακονίσματος Sharpening Steel 25εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
14,35 €ΤΕΜ
SKU:
8000409350586
| Διαστάσεις | 25 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Μήκος | 25εκ. |
Ράβδος Παραγγελιών 45εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
7,49 €ΤΕΜ
SKU:
AB-2390050
| Διαστάσεις | 45 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
Ράβδος Παραγγελιών 90εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
17,57 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-2390075
| Διαστάσεις | 90 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
Ρόδα Ζύμης Οδοντωτή 18εκ. Hendi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
8,37 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-3040298
| Brand | Hendi |
|---|
Ρόδα Πίτσας Επαγγελματική Ø10εκ.
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,69 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-44TJ7-001
| Brand | AboutBar. |
|---|
Σαμπανιέρα Grande Reserve
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
13,58 €ΤΕΜ
SKU:
WT-MGDS2
| Brand | BAR Professional |
|---|
Σαμπανιέρα INOX 4 Φιάλες Ø40x25hcm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
22,95 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-2317613
| Brand | AboutBar. |
|---|
Σαμπανιέρα INOX Ø20,5×20,5cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,75 €ΤΕΜ
SKU:
AB-2390138
| Brand | AboutBar. |
|---|
Σαμπανιέρα Wine Bucket Salsa
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
10,16 €ΤΕΜ
SKU:
WT-EBRHS
| Brand | BAR Professional |
|---|
Σέικερ ΙΝΟΧ Με Σίτα 400ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
4,28 €ΤΕΜ
SKU:
5209800080600
| Brand | AboutBar. |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 400ml |
Σέικερ Καφέ ΙΝΟΧ Με Σίτα 600ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
9,75 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-2315185-1
| Brand | Belogia |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 600ml |
Σέικερ Καφέ ΙΝΟΧ Με Σίτα 750ml
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
In stock
8,98 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-2315185
| Brand | AboutBar. |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 750ml |
Σέσουλα Αλουμινίου 24 oz / 0.7 liter
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
8,46 €
SKU:
SUP-HF1Y8-044
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 24oz |
Σέσουλα Αλουμινίου 5 oz / 0.15 liter
Εξοπλισμός Μπαρ, Αναλώσιμα Μπαρ, Εργαλεία & Αξεσουάρ Πάγου, Σέσουλες, Σέσουλες Κουζίνας, Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,03 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-75OSQ-043
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 5oz |
Σέσουλα Αλουμινίου Ορθογώνια 1000gr
Εξοπλισμός Μπαρ, Αναλώσιμα Μπαρ, Εργαλεία & Αξεσουάρ Πάγου, Σέσουλες, Σέσουλες Κουζίνας, Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
13,76 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-2317334
| Brand | AboutBar. |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 1000γρ. |



