Αρχική » Κατάστημα
Βλέπετε 193–216 από 664 αποτελέσματα
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
Χρώμα
Μέγεθος
Χωρητικότητα
- 1 Λίτρο 3
- 1.3LT 1
- 100 Λίτρα 1
- 1000ml 1
- 1000γρ. 1
- 100ml 2
- 10ml 1
- 12oz 1
- 14 Λίτρα 2
- 15/75ml 1
- 170ml 1
- 180ml 1
- 2 Λίτρα 3
- 2,2 Λίτρα 1
- 2,5 Λίτρα 2
- 20/40ml 2
- 200ml 1
- 210ml 1
- 212ml 1
- 230ml 1
- 24LT 1
- 24oz 2
- 25/50ml 4
- 250ml 1
- 2oz 1
- 3 Λίτρα 2
- 30/45ml 1
- 30/60ml 8
- 300ml 1
- 350ml 4
- 35ml 2
- 370ml 1
- 4,8 Λίτρα 1
- 400ml 1
- 450ml 2
- 5 Λίτρα 1
- 50 ml 1
- 50 Λίτρα 1
- 500ml 6
- 50ml 2
- 530ml 1
- 550ml 3
- 5gr 1
- 5oz 1
- 600ml 3
- 650ml 1
- 700ml 5
- 70ml 1
- 720ml 4
- 750ml 1
- 7gr 2
- 8 Λίτρα 1
- 800ml 7
Μήκος
Διάμετρος
Πάγος / 24h
- < 50kg (2)
- 50kg - 100kg (1)
Κατάστημα
Επιφάνεια Κοπής Λευκό HDPE 32x25cm x h 1
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
8,06 €ΤΕΜ
SKU:
BT-9TCQV
| Διαστάσεις | 32 × 25 × 1 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
Επιφάνεια Κοπής Μαύρο HDPE 32x25cm x h 1
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
8,06 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-00S4Y17
| Διαστάσεις | 32 × 25 × 1 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
Επιφάνεια Κοπής Πράσινη 1/2 9mm HDPE
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
BT-7O4A5
| Διαστάσεις | 26,5 × 32,5 × 1,2 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Ηλεκτρική Γρανιτομηχανη 2Χ12L 920W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
2.412,92 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-OG6V7-001
| Διαστάσεις | 47 × 52 × 81 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
| Χωρητικότητα | 24LT |
Ηλεκτρική Φραπιέρα 180W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
126,98 €TEM
SKU:
AB-3041143
| Brand | Hendi |
|---|
Ηλεκτρική Φραπιέρα 400W Berry Red
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
169,88 €TEM
SKU:
AB-3042135
| Brand | Hendi |
|---|
Ηλεκτρική Φραπιέρα 400W Blue Ice
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
169,88 €TEM
SKU:
AB-3042136
| Brand | Hendi |
|---|
Ηλεκτρική Φραπιέρα 400W Caramel
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
169,88 €TEM
SKU:
AB-3042133
| Brand | Hendi |
|---|
Ηλεκτρική Φραπιέρα 400W Frost White
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
169,88 €TEM
SKU:
AB-3042132
| Brand | Hendi |
|---|
Ηλεκτρική Φραπιέρα 400W Κίτρινο
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
169,88 €TEM
SKU:
AB-3042134
| Brand | Hendi |
|---|
Ηλεκτρική Φραπιέρα 400W Μαύρη
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
169,88 €TEM
SKU:
AB-3042131
| Brand | Hendi |
|---|
Ηλεκτρική Φραπιέρα ΑΚ/2-5Τ ECO
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
175,60 €TEM
SKU:
AB-0800148
| Βάρος | 4,800 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 17,5 × 46,5 cm |
| Brand | Johny |
| Χρώμα | Γκρι, Εκρού, Καφέ, Κίτρινο, Κόκκινο, Μαύρο, Μπλε |
Ηλεκτρική Φριτέζα 2πλή Kitchen Line 2x4L 3000W – Επαγγελματική
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
368,01 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3040359
| Brand | Hendi |
|---|
Ηλεκτρική Φριτέζα 2πλή Kitchen Line 2x8L 2x3500W – Επαγγελματική
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
407,67 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3040477
| Brand | Hendi |
|---|
Ηλεκτρική Φριτέζα Kitchen Line 2x6L – 6600W Επαγγελματική
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
354,40 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3040918
| Brand | Hendi |
|---|
Ηλεκτρικό Μπλέντερ Επαγγελματικό 1500W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
260,25 €TEM
SKU:
AB-3040370
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 2,5 Λίτρα |
| Ισχύς | 1500W |
Ηλεκτρικό Μπλέντερ Ψηφιακό Αθόρυβο Με Κάλυμμα
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
473,08 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3041140
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 2,5 Λίτρα |
| Ισχύς | 1680W |
Ηλεκτρικός Παγοθραύστης 3L 200W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
522,47 €ΤΕΜ
SKU:
ΑΒ-3042123
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 3 Λίτρα |
| Ισχύς | 200W |
Ηλεκτρικός Στίφτης Αποχυμωτής Galore
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
225,68 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0000205
| Διαστάσεις | 30 × 19 × 34 cm |
|---|---|
| Brand | Galore |
Ηλεκτρικός Στίφτης Αποχυμωτής VCJ250
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
376,96 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0000250
Ηλεκτρικός Στίφτης Αποχυμωτής VE180N
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
178,56 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0000180
Ηλεκτρικός Στίφτης Επαγγελματικός 1800W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
227,80 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3040367
| Διαστάσεις | 30,8 × 21,8 × 48,3 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Ηλεκτρικός Στίφτης Εσπεριδοειδών CS1
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
394,01 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150146
| Διαστάσεις | 22 × 22 × 37,5 cm |
|---|---|
| Brand | Bartscher |



