Αρχική » Κατάστημα
Βλέπετε 145–168 από 664 αποτελέσματα
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
Χρώμα
Μέγεθος
Χωρητικότητα
- 1 Λίτρο 3
- 1.3LT 1
- 100 Λίτρα 1
- 1000ml 1
- 1000γρ. 1
- 100ml 2
- 10ml 1
- 12oz 1
- 14 Λίτρα 2
- 15/75ml 1
- 170ml 1
- 180ml 1
- 2 Λίτρα 3
- 2,2 Λίτρα 1
- 2,5 Λίτρα 2
- 20/40ml 2
- 200ml 1
- 210ml 1
- 212ml 1
- 230ml 1
- 24LT 1
- 24oz 2
- 25/50ml 4
- 250ml 1
- 2oz 1
- 3 Λίτρα 2
- 30/45ml 1
- 30/60ml 8
- 300ml 1
- 350ml 4
- 35ml 2
- 370ml 1
- 4,8 Λίτρα 1
- 400ml 1
- 450ml 2
- 5 Λίτρα 1
- 50 ml 1
- 50 Λίτρα 1
- 500ml 6
- 50ml 2
- 530ml 1
- 550ml 3
- 5gr 1
- 5oz 1
- 600ml 3
- 650ml 1
- 700ml 5
- 70ml 1
- 720ml 4
- 750ml 1
- 7gr 2
- 8 Λίτρα 1
- 800ml 7
Μήκος
Διάμετρος
Πάγος / 24h
- < 50kg (2)
- 50kg - 100kg (1)
Κατάστημα
Βούρτσα Καθαρισμού Μύλου
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,36 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-E8FO3-001
| Brand | Belogia |
|---|
Βουρτσάκι Καθαρισμού Μηχανής Espresso 15cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,66 €ΤΕΜ
SKU:
CE-XYIJF
| Διαστάσεις | 15 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
Γαλατιέρα 300ml Cappuccino Jug Easy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
10,71 €ΤΕΜ
SKU:
8000409342581
| Brand | Ilsa |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 300ml |
Γαλατιέρα 600ml Cappuccino Jug Easy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
12,70 €ΤΕΜ
SKU:
AB-9342598
| Brand | Ilsa |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 600ml |
Γαλατιέρα 600ml Inox
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
13,37 €ΤΕΜ
SKU:
CT-R624Y
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 600ml |
Γαλατιέρα Inox V 700ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
24,50 €ΤΕΜ
SKU:
CT-W797Q
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 700ml |
Γαλατιέρα Κανάτα Με Διαβάθμιση 550ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
14,38 €ΤΕΜ
SKU:
CT-IDOEB
| Brand | Hendi |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 550ml |
Γάστρα Πυρίμαχη Με Καπάκι Ø35x23hcm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
126,95 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-D221F-001
| Διαστάσεις | 23 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
Γυάλινη Καμπάνα Για Κάπνισμα
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
SKU:
NLM-A8N3O
| Brand | BAR Professional |
|---|
Γυάλινο Βάζο Αποθήκευσης 212ml με Καπάκι
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
0,77 €TEM
SKU:
ΑΒ-0022212
| Brand | Uniglass |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 212ml |
Γυάλινο Βάζο Αποθήκευσης 370ml με Καπάκι
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
0,84 €TEM
SKU:
ΑΒ-0022270
| Brand | Uniglass |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 370ml |
Γυάλινο Βάζο Αποθήκευσης 720ml με Καπάκι
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
1,04 €TEM
SKU:
ΑΒ-0022147
| Brand | Uniglass |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 720ml |
Δαχτυλίδι Αυγού Ομελέτας Αντικολλητικό Ø9×2,1hcm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,20 €ΤΕΜ
SKU:
5209800101190
| Brand | AboutBar. |
|---|
Διανεμητής Ροφημάτων 5 lt
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
210,18 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150996
| Βάρος | 3,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21,5 × 32,7 × 51 cm |
| Brand | Bartscher |
Διανεμητής Ροφημάτων 5 lt Ηλεκτρικός
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
352,63 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150983
| Βάρος | 4,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 32 × 52 cm |
| Brand | Bartscher |
Διανεμητής Ροφημάτων 8 lt Με Διπλά Τοιχώματα
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
273,27 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150990
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23,5 × 35 × 63,5 cm |
| Brand | Bartscher |
Διανεμητής Ροφημάτων 8lt Galore
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
81,84 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150101
| Διαστάσεις | 27 × 35,3 × 57 cm |
|---|---|
| Brand | Galore |
Διανεμητής Ροφημάτων 9 lt
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
109,59 €ΤΕΜ
SKU:
AB-0150981
| Διαστάσεις | 26,1 × 22,6 × 38,5 cm |
|---|---|
| Brand | Bartscher |
Διανεμητής Χυμού 3LT Hendi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
139,58 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3041544
| Διαστάσεις | 21,5 × 31,5 × 49 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Διανεμητής Χυμού 5LT Hendi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
168,16 €ΤΕΜ
SKU:
AB-3040989
| Διαστάσεις | 28 × 22 × 51 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Δίσκος Fast Food Πλαστικός Ορθογώνιος Μαύρος
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
4,09 €ΤΕΜ
SKU:
AB-2361106
| Διαστάσεις | 40 × 30 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μήκος | 40εκ. |
Δίσκος Σερβιρίσματος Ορθογώνιος Αντιολισθητικός
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,59 €ΤΕΜ
SKU:
KCS-38L5N
| Διαστάσεις | 40 × 30,5 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μήκος | 40εκ. |
Δίσκος Σερβιρίσματος Στρογγυλός 35,5cm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
5,05 €ΤΕΜ
SKU:
SUP-5AZF7-001
| Brand | Ilsa |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διάμετρος | 35,5εκ. |



