Αρχική » Κατάστημα
Βλέπετε 169–192 από 664 αποτελέσματα
Κατηγορία
- Delivery
- Εξοπλισμός Καφέ
- Εξοπλισμός Μπαρ
- Επαγγελματικές Παγομηχανές
- Επαγγελματικός Ρουχισμός
- Εργαλεία & Αξεσουάρ Κρασιού
- Ηλεκτρικές Συσκευές
- Κουζίνα - Ζαχαροπλαστική
- Κουτάλια - Μαχαιροπίρουνα
- Μαχαίρια Κουζίνας
- Πλυντήρια Πιάτων - Ποτηριών
- Σερβίρισμα - Μπουφές
- Τσάντες Φαγητού - Ισοθερμικές Τσάντες Delivery
- Υαλικά
- Υγιεινή
- Υποδοχή - Ορόφοι
Τιμή
Brand
Χρώμα
Μέγεθος
Χωρητικότητα
- 1 Λίτρο 3
- 1.3LT 1
- 100 Λίτρα 1
- 1000ml 1
- 1000γρ. 1
- 100ml 2
- 10ml 1
- 12oz 1
- 14 Λίτρα 2
- 15/75ml 1
- 170ml 1
- 180ml 1
- 2 Λίτρα 3
- 2,2 Λίτρα 1
- 2,5 Λίτρα 2
- 20/40ml 2
- 200ml 1
- 210ml 1
- 212ml 1
- 230ml 1
- 24LT 1
- 24oz 2
- 25/50ml 4
- 250ml 1
- 2oz 1
- 3 Λίτρα 2
- 30/45ml 1
- 30/60ml 8
- 300ml 1
- 350ml 4
- 35ml 2
- 370ml 1
- 4,8 Λίτρα 1
- 400ml 1
- 450ml 2
- 5 Λίτρα 1
- 50 ml 1
- 50 Λίτρα 1
- 500ml 6
- 50ml 2
- 530ml 1
- 550ml 3
- 5gr 1
- 5oz 1
- 600ml 3
- 650ml 1
- 700ml 5
- 70ml 1
- 720ml 4
- 750ml 1
- 7gr 2
- 8 Λίτρα 1
- 800ml 7
Μήκος
Διάμετρος
Πάγος / 24h
- < 50kg (2)
- 50kg - 100kg (1)
Κατάστημα
Δίσκος Σερβιρίσματος Στρογγυλός 40,5εκ. Μαύρο
SKU:
5209800019198
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,63 €ΤΕΜ| Brand | AboutBar. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διάμετρος | 40,5εκ. |
Δίσκος Φελλού 34×24 Μαύρος
SKU:
AB-2347014
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
11,27 €ΤΕΜ| Διαστάσεις | 34 × 24 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
| Χρώμα | Μαύρο |
Δίσκος Φελλού 53×37 Μαύρος
SKU:
AB-2347008
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
20,72 €ΤΕΜ| Διαστάσεις | 53 × 37 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
| Χρώμα | Μαύρο |
Δοσoμετρικό Ποτήρι Με 2 Στόμια & Χερούλι
SKU:
SUP-84BAM-001
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,11 €ΤΕΜ| Brand | Belogia |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 70ml |
Δοχείο Knock Bin Δοχείο Χτυπήματος Κλείστρου
SKU:
SUP-8YX81-001
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
| Brand | Belogia |
|---|
Δοχείο Knock Box Κυκλικό Inox
SKU:
CT-1F8U4
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
48,86 €ΤΕΜ| Brand | BAR Professional |
|---|
Δοχείο Knock Box Κυκλικό Inox 15,3X18,5X16,5εκ.
SKU:
CT-IT3QM
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
36,05 €ΤΕΜ| Brand | Hendi |
|---|
Δοχείο Knock Box Κυκλικό Stainless Steel / Silicone Ø17
SKU:
CT-OP5S5
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
39,17 €ΤΕΜ| Διαστάσεις | 17,5 cm |
|---|---|
| Brand | Ilsa |
Δοχείο Knock Box Ορθογώνιο Inox 35X25X9εκ
SKU:
CT-2W6EL
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
89,05 €ΤΕΜ| Διαστάσεις | 35 × 25 × 9 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Δοχείο Knock Drawer Συρτάρι Υπολειμμάτων Καφέ
SKU:
CT-34Z57
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
81,32 €ΤΕΜ| Brand | BAR Professional |
|---|
Δοχείο Τροφίμων PP GN1/2-10cm
SKU:
SUP-2253B-001
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
6,82 €ΤΕΜ| Brand | AboutBar. |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Μέγεθος | 1/2 |
Δοχείο Τροφίμων PP GN1/3-10cm
SKU:
SUP-KV4OI-001
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
4,20 €ΤΕΜ| Διαστάσεις | 32,5 × 17,6 × 10 cm |
|---|---|
| Brand | AboutBar. |
| Υλικό | PP |
| Μέγεθος | 1/3 |
Δοχείο Τροφίμων PP GN1/4-10cm
SKU:
SUP-3TJV8-001
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
3,31 €ΤΕΜ| Brand | AboutBar. |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Μέγεθος | 1/4 |
Δοχείο Τροφίμων PP GN1/6-10cm
SKU:
SUP-4PV2Y-001
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
2,65 €ΤΕΜ| Brand | AboutBar. |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Μέγεθος | 1/6 |
Δοχείο Χυμού Μπαρ Save & Pour 2 Λίτρα
SKU:
SUP-8UEP1-030
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
11,41 €
Λευκό
Καφέ
Κίτρινο
Κόκκινο
Πορτοκαλί
Πράσινο
| Brand | BAR Professional |
|---|---|
| Χρώμα | Καφέ, Κίτρινο, Κόκκινο, Λευκό, Πορτοκαλί, Πράσινο |
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Εξάρτημα Ρολό Σακούλας Vacuum
SKU:
AB-3041086
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Available on backorder
32,50 €ΤΕΜ| Διαστάσεις | 48,7 × 12,2 × 10,7 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Επαγγελματικό Blender Belogia BL-6MC
SKU:
AB-0000276
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
276,94 €ΤΕΜ| Διαστάσεις | 22 × 23 × 44 cm |
|---|---|
| Brand | Belogia |
Επαγγελματικό Πλυντήριο Πιάτων 50×50 Comenda RC07
SKU:
SUP-88A5I-001
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
| Διαστάσεις | 72 × 77 × 147 cm |
|---|---|
| Brand | COMENDA |
| Διαστάσεις Καλαθιού | 50×50 |
Επαγγελματικό Πλυντήριο Πιάτων 50×50 Comenda RF45
SKU:
SUP-D6VEB-001
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
| Διαστάσεις | 60 × 63 × 83 cm |
|---|---|
| Brand | COMENDA |
| Διαστάσεις Καλαθιού | 50×50 |
Επαγγελματικό Πλυντήριο Ποτηριών 40×40 Comenda RB34
SKU:
SUP-G4DVX-001
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
| Διαστάσεις | 43 × 52 × 67 cm |
|---|---|
| Brand | COMENDA |
| Διαστάσεις Καλαθιού | 40×40 |
Επιφάνεια Κοπής Bar Cutting Board 30×20εκ.
SKU:
BT-MS7F8
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
16,99 €ΤΕΜ| Διαστάσεις | 30 × 20 cm |
|---|---|
| Brand | BAR Professional |
| Μέγεθος | 30×20εκ. |
Επιφάνεια Κοπής Καφέ 1/2 9mm HDPE
SKU:
BT-2E5SM
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
| Διαστάσεις | 26,5 × 32,5 × 1,2 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |
Επιφάνεια Κοπής Λευκή 1/2 9mm HDPE
SKU:
BT-47IKK
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
In stock
| Διαστάσεις | 26,5 × 32,5 × 1,2 cm |
|---|---|
| Brand | Hendi |



